X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Żłobek w Męcince już jesienią

Budowa żłobka w Męcince to zakres umowy, którą dzisiaj, 12 czerwca 2018 r. podpisał wójt gminy Męcinka Mirosław Brzozowski z firmą ART-BUD z Jawora.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Na realizację inwestycji gmina Męcinka pozyskała dotację w wysokości 400 000 zł w ramach narodowego programu MALUCH+ 2018.

Zakończenie prac budowlanych zaplanowane zostało na jesień 2018 r. Również wtedy rozpoczniemy rekrutację dla 20 dzieci w wieku od 0 do 3 lat – informuje Wójt Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ser podlaski
ser podlaski14 czerwca 2018 o 13:37
Czy byli funkcjonariusze SB powinni zasiadać w instytucjach publicznych, na stanowiskach kierowniczych?
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.