Środa, 24.04.2024 346

Zjednoczeni z kompletem punktw

Zjednoczeni Snowidza pokonujc dzi w Granowicach rezerwy Roda, opucili ostatnie miejsce w tabeli B klasy grupy VII.

W pierwszych minutach optyczn przewag mieli przyjezdni. Udokumentowali j w 12 minucie, kiedy to Grudziski strzaem z okoo 30 metrów pokona bramkarza, który le obliczy lot dugo leccej piki. Zaledwie cztery minuty póniej mogo by ju 2:0. Szaga z okolic 20-go metra hukn jak z armaty, lecz tym razem poprzeczka uratowaa gospodarzy. Co nie udao si chwil wczeniej Szadze, udao si Sucheckiemu, który wykoczy koronkow akcje Zjednoczonych. Rodo nie zaamao si z takiego obrotu sprawy i ruszyo do ataków. W 32 minucie po kuriozalnym bdzie bramkarza ze stoperem, Klczar strzela do pustej bramki, Tu przed przerw granowiczanie doprowadzili do remisu. Zawodnik Roda uderzeniem z dziesiciu metrów zmusi do kapitulacji bramkarza ze Snowidzy. Po przerwie pierwsze 20 minut naleao do Roda II, które stworzyo sobie dwie dogodne sytuacje. Jednak raz brakowao centymetrów do szczcia, a raz znakomicie wybroni bramkarz. Ostatnie 30 minut to wymiana ciosów, akcja za akcj. Swoje sytuacje miay obydwie druyny, ale to Zjednoczeni cieszyli si z wygranej. W 87 minucie Karpiejczyk strzaem gow po centrze z rzutu wolnego ustala wynik meczu na 2:3.

Zjednoczeni opucili ostatnie, jedenaste miejsce w tabeli i awansowali na dziesite. Z kolei rezerwy Roda Granowice zanotoway spadek z ósmej na dziewit pozycj. Obie druyny w ligowej hierarchii dziel dwa punkty.

11 maja (niedziela), godz. 16:00 – Granowice
Rodo II Granowice – Zjednoczeni Snowidza 2:3 (2:2)
Bramki: Klczar, ? – Grudziski, Suchecki, Karpiejczyk