Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

„Zintegrowani” - projekt realizowany ze środków funduszy Unii Europejskiej

Grupa uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaworze na początku stycznia uczestniczyła w jednodniowych, wyjazdowych zajęciach o charakterze społeczno-kulturalnym, które miały miejsce we Wrocławiu.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

Dzięki temu uczniowie obejrzeli m.in. Panoramę Racławicką, Muzeum wody – Hydropolis, muzeum Pana Tadeusza oraz Muzeum Poczty Polskiej.

W ramach przeprowadzonych zajęć uczniowie poznali historię i przebieg bitwy pod Racławicami, wysłuchali wykładu nt. zasobów wody na Ziemi, zobaczyli, jakie stroje nosiła szlachta polska, czy też w muzeum poczty - pozwolono im osobiście posegregować listy i przesyłki.

Pomimo późnego powrotu do domu nikomu nie brakowało dobrego samopoczucia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.