Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Zespół Milano wystąpi na gminnych dożynkach w Mściwojowie

Zespół Milano muzyczną gwiazdą Dożynek Gminy Mściwojów - dowiedział się portal jawor24h.pl. Wydarzenie odbędzie się 31 sierpnia (sobota).

© Zespół Milano

MILANO to jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej. Grupę tworzą: utalentowany wokalnie - Mirosław Alan Trzciński pochodzący z Działdowa wraz z tancerzami: Adam Bujnowski, Kamil Prokop, Jacek Boguszewski. 

Formacja Milano słynie z największych hitów takich jak: "O Tobie Kochana", "Jasnowłosa", "Serce to nie sługa" i wiele innnych.

Wkrótce pojawi się plakat z tego wydarzenia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.