Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Zbiórka pieniędzy na Kamila Dębickiego z Marcinowic

Bardzo gorąco prosimy o pomoc finansową dla Kamila Dębickiego, 20-letniego mieszkańca Gminy Mściwojów.

© Gmina Mściwojów

Szanowni Państwo,

Bardzo gorąco prosimy o pomoc finansową dla Kamila Dębickiego, 20-letniego mieszkańca gminy Mściwojów, syna SOŁTYSA Marcinowic Mariusza Dębickiego – naszego przyjaciela, który 2 lata temu zmarł w wyniku choroby pozostawiając pięcioro dzieci, z których Kamil jest najstarszy…

Kamil Dębicki uległ poważnemu wypadkowi 25 marca 2018 r. w Niedzielę Palmową. W wyniku wybuchu gazu w jego domu, został poparzony w 90%. Są to oparzenia głównie 3. stopnia. Kamil został przetransportowany do szpitala w Krakowie, ponieważ tylko dwie kliniki w całej Polsce były go w stanie uratować. Obecnie przeszedł trzecią operację. Podczas kolejnych operacji będzie przechodził liczne przeszczepy skóry oraz usuwanie martwicy. Cały czas znajduje się w śpiączce farmakologicznej. Gdyby nie to umarłby z bólu.

Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o pomoc finansową np. na portalu zrzutka.pl - https://zrzutka.pl/facgt3

oraz rzeczową – w organizacji imprezy charytatywnej, która odbędzie się 5 maja br. w Mściwojowie – Bieg „Razem Dla Kamila”.

Zbiórkę pieniężną na leczenie Kamila organizuje  również jaworskie stowarzyszenie charytatywne „DAMY RADE”, z siedzibą  ul. Zamkowa 1, 59-400 Jawor. Pieniądze można wpłacać na konto nr 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 z dopiskiem w tytule Kamil Dębicki.

Proszę o rozpowszechnienie naszej prośby i z góry dziękuję za okazane serce.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.