Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Mściwojów

Urząd Gminy w Mściwojowie informuje, że w dniach 11-12 grudnia 2018 r. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego od mieszkańców gminy Mściwojów.

© Gmina Mściwojów

HARMONOGRAM ZBIÓRKI:
Odpady należy wystawić przed posesję do godz. 7:00 w dniu zbiórki odpadów.

  • 11 grudnia 2018 r.(wtorek): Barycz, Godziszowa, Snowidza, Grzegorzów, Siekierzyce, Niedaszów, Zimnik;
  • 12 grudnia 2018 r.(środa): Marcinowice, Drzymałowice, Targoszyn, Luboradz, Mściwojów, Rybno.

PRZYPOMINAMY:
Odpady wielkogabarytowe to odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, tj.: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody, tapczany, wersalki), dywany, wykładziny, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów.
ELEKTRO ŚMIECI  to:  Wszelkie urządzenia elektroniczne i elektrycznie (pralki, lodówki, komputery, telewizory, sprzęt audio, świetlówki, żarówki energooszczędne, żelazka, telefony, wiertarki i inne sprzęty elektryczne i elektroniczne.

UWAGA!!! ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY MUSI BYĆ KOMPLETNY (sprzęt rozmontowany nie zostanie odebrany).

Odpady z jakiegokolwiek demontażu, rozbiórki czy przebudowy, tj.: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety i zużyte opony, jak również części samochodowe, mieszkańcy są zobowiązani wywozić do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego w Jaworze ul. Słowackiego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.