Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Zawody dla siłaczy

Już 30 stycznia zawodnicy i amatorzy sportów siłowych z Jawora i okolic sprawdzą siłę swoich muskułów podczas „I Zawodów w wyciskaniu wielokrotnym na ławce poziomej”. Siłacze będą walczyć o Puchar Burmistrza Miasta Jawora.

fot. UM Jawor ©

Zawody odbędą się w siłowni sportowej Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne Ogniska TKKF Piast, ul. Moniuszki w Jaworze. Początek rywalizacji o godz. 11.00.

W boju zawodnicy będą wyciskać sztangę o wadze połowy ciężaru własnego ciała, wykonując jak największą liczbę powtórzeń. Rywalizacja zostanie rozegrana w kategoriach: juniorzy 14 - 18 lat, seniorzy 18 - 30 lat i powyżej 30 lat. Siłaczy zapraszamy do udziału, a sympatyków do wspólnego kibicowania – czytamy na stronie Urzędu Miasta Jawora.
 

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Zdenerwowany
Zdenerwowany20 stycznia 2016 o 16:46
Lepiej zrób sobie parking do tej siłowni a nie zawody, człowiek wraca zmeczony z pracy i nie ma gdzie auta zaparkowac bo siłownie otworzyli. JEST PO PROSTU TRAGEDIA PO POLUDNIU OD GODZINY 16,17 DO GODZINY 21 NIE MA GDZIE ZAPARKOWAĆ BO AUTAMI NA SIŁOWNIE PRZYJEZDZAJA STROGMANY *** SPACER DYSCIE SOBIE ZROBILI, ALE PO CO ZA ZIMNO PRZECIEZ. ZRÓBCIE SOBIE WLASNY PARKING A NIE ZAJMUJECIE MIESZKAŃCOM MIEJSCA.
Lubię to! 1
siłacz
siłaczZdenerwowany21 stycznia 2016 o 13:30
Do budy wieśniaka
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.