Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Zatrzymany za posiadanie środków odurzających

Policjanci z Jawora zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Okazało się, że w miejscu swojego zamieszkania posiadał środki odurzające.

© Zdjęcie ilustracyjne

Funkcjonariusze podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili dwa woreczki strunowe z zawartością marihuany. Przypomnijmy, że za posiadanie zabronionych substancji w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojawili się u 39-latka po tym jak ustalono, że mężczyzna może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W trakcie przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania policjanci znaleźli dwa strunowe worki. Po ich otwarciu okazało się, że są one wypełnione zielonym suszem roślinnym. Przeprowadzona analiza wykazała, że jest to marihuana.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

39-latek usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast nawet na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem narkotykami.
_________________________________
w/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
mł. asp. Józef Kolanek
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Jampa
Jampa13 maja o 05:43
Sranie w banie za kwiatki sadzaja hahaha
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.