Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zatrzymany za pobicie i kradzież

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który początkiem kwietnia na jednej z jaworskich ulic brutalnie zaatakował kierowcę parkującego samochód, a następnie go okradł. Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec Jawora.

© Materiały prasowe / KPP Jawor

Do zdarzenia doszło wieczorem, początkiem kwietnia br. na jednej z jaworskich ulic. Sprawca podbiegł do parkującego pojazdu otworzył drzwi i uderzył kierującego pojazdem mężczyznę w twarz. Następnie wyciągnął go z samochodu uderzając rękoma po twarzy, kopiąc po całym ciele oraz uderzając nieustalonym narzędziem po plecach. Łupem napastnika padł telefon komórkowy oraz samochód osobowy marki Audi A4. Pokrzywdzony o napadzie powiadomił policję – komentuje asp. Józef Kolanek.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ten rozbój. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Jawora, wobec którego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

Za popełniony czyn grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.