Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Zatańczyły przeciwko przemocy

Na całym świecie, od 2013 roku, 14 lutego odbywa się wydarzenie "Nazywam się miliard". Jego uczestnicy tańczą, aby zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet.

Reklama

Komentarze (28)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

cyrk
cyrk19 lutego o 09:24
Osoba, która używa przemocy psychicznej tańczy przeciwko tej przemocy, a służby, które są od ochrony od przemocy się temu przyglądają?
Lubię to! 5
rodzaj działania
rodzaj działania18 lutego o 11:33
zdecydowanie lepiej uaktywnić prawdziwą, natychmiastowa pomoc i interwencję, niż tańczyć
Lubię to! 7
adam
adam17 lutego o 21:42
Obejrzałem tańce i jestem zniesmaczony. Tańce, śmiechy,podskoki, a w jakim to celu? Pomyślcie kobiety o tragicznej sytuacji innych kobiet, nie popisujcie się, włączcie po prostu ... myślenie. Akcja beznadziejna i nietaktowna.
Lubię to! 12
kobieta
kobietaadam18 lutego o 11:17
Do tańczących pań-zamiast afiszować się tańcem, działajcie naprawdę, pomagajcie wtedy, kiedy wiecie, że ktoś tej pomocy potrzebuje. Czy wszystkie "kobiety aktywne" mają czyste sumienie? Czy zareagowały, jak ktoś u nich szukał pomocy?
Lubię to! 7
komentator
komentator16 lutego o 23:36
ta akcja jest beznadziejna, w żaden sposób nie zwiększyła niczyjej świadomości odnośnie przemocy, przeszła bez większego echa, a podejrzewam że te panie które tak chętnie tańczyły i się uśmiechały nie mają żadnego pojęcia o tym co krzywdzone kobiety przeżywają w swoich domach. na pewno nie jest im ani do śmiechu ani do tańca.
Lubię to! 15
abc
abckomentator17 lutego o 21:36
Uważam tak samo. Akcja beznadziejna. Komu ona służy? Kupy to się nie trzyma. Żenujące.
Lubię to! 9
Nietanczaca z celebrytkami
Nietanczaca z celebrytkami16 lutego o 07:32
No i Strzegom oczywiście, nasze zacofane jaworzanki nie chciały tańczyć przeciwko przemocy aż posiłki trzeba było ściągnąć.
Lubię to! 10
Wojciech
Wojciech15 lutego o 23:40
Jak nie ma co robić w walentynki to się idzie protestować tańcem na rynek. Albo opowiada jak to ktoś molestował ja przed 30 laty i dopiero teraz powie publicznie 😁
Lubię to! 16
szowinizm
szowinizmWojciech16 lutego o 10:19
i bardzo dobrze, że mówią, choćby i nawet po 30 latach, bo jak ktoś nadużywa cudzego prawa do wolności i godności, to niech ma świadomość, że prędzej, czy później ujrzy to światło dzienne
Lubię to! 3
Maks
Maksszowinizm17 lutego o 15:50
Hahaha A dlaczego nie poszły mówić o tym od razu? Bo przecież w imię kariery nie zamknę sobie do niej drogi, nawet jeśli przez łóżko prowadzi... A po 30 latach wyrzuty sumienia i poczucie bycia zwykłą sprzedajką pcha panienki do prokuratora... żałosne. Przypomina mi to *** "czy ten banknot 100 zł jest prawdziwy? Niestety nie. O Boże, zgwałcił mniee!!!" Fałsz i obłuda.
Lubię to! 3
Wojciech
Wojciechszowinizm17 lutego o 16:01
Hahaha prawa do godności 😁 jak ktoś szuka pracy w modelingu a to przecież zwykły dom publiczny, to decyduje sie na prace z własnej woli i głupio się domagać pracy jako księżniczka w bu*delu!
Lubię to! 2
Zapytalski
ZapytalskiWojciech16 lutego o 16:04
Większość pań to singielki?
Lubię to! 5
Janko
JankoZapytalski17 lutego o 21:07
90% jest w związku. Z kotem 😀
Lubię to! 4
AK 47
AK 4715 lutego o 21:00
Super. Panie przynajmniej coś robią, a samce jak zwykle głu pio i złośliwie komentują nie ruszając tyłka z krzesła.
Lubię to! 4
Magd
MagdAK 4716 lutego o 07:58
Fajnie, że popierając taniec przeciwko przemocy wobec kobiet jednocześnie sama używasz przemocy słownej wobec mężczyzn. Słowa też ranią, a mówienie o mężczyznach "samce" to nic innego jak mowa nienawiści i sztuczne tworzenie podziału w społeczeństwie. Kiedyś były klasy, teraz wymyślono płcie...
Lubię to! 12
MR
MRAK 4716 lutego o 10:58
A co mają tańczyć przeciwko temu że "zupa była za słona"?
Lubię to! 4
Kobieta2
Kobieta215 lutego o 18:08
Nie ma jak to samouwielbienie nauczycielek . Czy to pomoc czy promocja??? A policja to może by zrobiła kilka dyżurów dla krzywdzonych sadze,ze to lepszy pomysł na pomoc.
Lubię to! 14
jaworzanka
jaworzanka15 lutego o 10:00
Od teraz przemocy wobec kobiet już nie będzie?
Lubię to! 14
no comment
no comment15 lutego o 09:52
Najbardziej żenujące jest jak ktoś, kto sam stosuje przemoc wobec drugiego człowieka perfidnie publicznie obnosi się za wyznawaniem zakazu przemocy. Trzeba być albo dwulicowym, albo mieć psychopatyczną naturę.
Lubię to! 18
Zapytalski
Zapytalskino comment16 lutego o 16:00
Chodzi o zderzaka?
Lubię to! 5
żenujące
żenująceZapytalski18 lutego o 11:35
zapytaj jej pracowników co o tym sądzą
Lubię to! 1
ciekawski
ciekawskino comment16 lutego o 23:33
o proszę! a o kim mowa?
Lubię to! 0
Reklama
TT
TT15 lutego o 09:38
"Jego uczestnicy tańczą, aby zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet." - To teraz wypada zapytać, ile było osób oglądających, które zwróciły na to uwagę?
Lubię to! 23
Gregory
GregoryTT15 lutego o 10:41
Ty zwróciłeś, TT i już jest efekt.
Lubię to! 1
jaworzanin
jaworzaninGregory16 lutego o 18:16
do Gregory Jaki efekt? Konkretnie.
Lubię to! 5
zenuś
zenuśTT15 lutego o 18:55
haha chyba sami fotoreporterzy oglądali :D
Lubię to! 11
Kobieta
Kobieta15 lutego o 06:48
Skoro już 3 raz to może warto podsumować? W jaki sposób taniec ten wspomógł kobiety krzywdzone? Czas na próby,pseudo show a biedne dziewczyny same w domach. Już widzę jak czyja się silne i mówią stop. Czy ktoś w to wierzy? No i Zenulka, to nie mogło się udać.
Lubię to! 26
Macho
MachoKobieta15 lutego o 09:10
Przez te tańce przestałem bić żonę, teraz ona bije mnie. Mam miliard sińców ;)
Lubię to! 26

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.