Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Zarząd Porozumienia obradował w Jaworze

W Jaworze odbyło się posiedzenie Prezydium Porozumienia Jarosława Gowina z regionu legnicko-jeleniogórskiego. Wzięli w nim udział prezes Patryk Jurga, wiceprezesi Ewa Zdzienicka i Marian Kostecki oraz sekretarz Maciej Gwoździewicz.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

Głównym punktem spotkania było ustalenie listy proponowanych przez Porozumienie kandydatów do sejmiku wojewódzkiego oraz na prezydentów i burmistrzów miast. Rozmawiano także o możliwych koalicjach w poszczególnych gminach i powiatach, gdzie naturalnym koalicjantem dla Porozumienia jest Prawo i Sprawiedliwość. 

Ponadto członkowie Prezydium bardzo pozytywnie ocenili projekt Konstytucja Biznesu, za który odpowiedzialna jest minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, wiceprezes Porozumienia. Projekt ten jest zbiorem ustaw, które ułatwią prowadzenie działalności gospodarczej, szczególnie przez najmniejszych przedsiębiorców.

Jak się dowiedzieliśmy, w lutym działacze Porozumienia chcą zaprosić do naszego regionu dra hab. nauk wojskowych Romualda Szeremietiewa, byłego wiceministra i p.o. ministra obrony narodowej. 

Reklama

Komentarze (16)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

wiadomości PIS
wiadomości PIS30 stycznia o 21:32
na wynagrodzenia dla kapelanów szpitalnych płacimy ponad 60 milionów. Kapelani szpitalni są na etatach w szpitalu.Najczęściej wynagrodzenie dostają na poziomie ORDYNATORA ! A podobno brakuje pieniędzy dla pielęgniarek.
Lubię to! 7
lwów
lwówwiadomości PIS31 stycznia o 07:53
Ktoś tu powiela ewidentny fake news jednej z gazet. Zapomina że już na drugi dzień było w tej gazecie sprostowanie i przeprosiny za zamieszczenie tak *** wiadomości Podano jednocześnie prawdziwa kwotę wynagrodzenia kapelanów szpitalnych która wynosi połowę najniższej płacy w Polsce.
Kończ waść wstudu sobie oszczędż !
Lubię to! 5
Autor
Autorlwów31 stycznia o 09:00
Pewnie wszystko zależy od tego kto i jak liczy :-)
Lubię to! 0
wiadomości PIS
wiadomości PISlwów31 stycznia o 09:18
kolejne kłamstwo lwowiaka. Jeżeli to prawda co piszesz to podaj swoje źródło wiedzy. Fakt ,że wynagrodzenia kapelanów są zróżnicowane i prawdą jest ,że dostają wynagrodzenie na poziomie ordynatora lub najniższą krajową.Wszystko zależy od podpisanego kontraktu z dyrektorem szpitala. A może napiszesz jaki kontrakt z kapelanem podpisał były dyrektor Szpitala im Świętej Rodziny prof. Chazan.Sądzę ,że większość forumowiczów przez rok tyle nie zarobi.
Lubię to! 4
lwów
lwówlwów31 stycznia o 10:08
http://info.wiara.pl/doc/298623.Ile-zarabia-szpitalny-kapelan

https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,33063,plock-kuria-wyjasnia-ile-zarabia-kapelan-szpitalny.html


super Expres zamieścił sprostowanie, przeprosił, uważam sprawę za skończoną. Dyskusję też
Lubię to! 2
niezależny obserwator
niezależny obserwatorwiadomości PIS31 stycznia o 15:05
" wiadomości PIS" zapomniał starą prawdę ; że z księdzem czy biskupem w Polsce możesz rozmawiać na każdy temat pod warunkiem ,że nie jest to temat pieniędzy, czy ich bogactwa. A jeżeli już taką dyskusję, przez przypadek, zacząłeś to uważaj bo zaraz rzucą ci się do gardła.
Lubię to! 3
HENRYK
HENRYK30 stycznia o 12:03
NIE MA PRAWDZIWEJ PRAWICY OPRÓCZ PISU A RESZTA TO FARBOWANE LISY!!!!!
Lubię to! 1
lewitujący
lewitującyHENRYK30 stycznia o 13:16
"Współcześnie do prawicy zalicza się partie o charakterze konserwatywnym, nacjonalistycznym, faszystowskim, chadeckim, a niekiedy także liberalnym (gospodarczo, nie społecznie)", które z ww. określeń najbardziej pasuje do PISu? :)
Lubię to! 0
Pisak
Pisaklewitujący30 stycznia o 21:57
Odleciałeś "lewitujący". Ruchy i partie dyktatorskie w Europie to lewica - komuniści, naziści, socjaliści...
Lubię to! 1
Prawda
Prawda30 stycznia o 08:05
PIS jako jedyna prawdziwa prawca zrobiłby poważny błąd idąc do wyborów samorządowych wraz z jakimiś karierowiczami. Według mnie PIS to PIS i powinien iść tylko pod swoim szyldem ze swoimi ludźmi. A te 2% spadochroniarzy niech sobie sami radzą. Tylko w ten sposób można wygrać te wybory. Zresztą prezes powiedział jasno ..... i klamka zapadła.
Lubię to! 2
zasadnicze pytanie
zasadnicze pytaniePrawda30 stycznia o 11:24
Pytanie tylko, czy PIS "wyhodował" tu jakiegoś mocnego kandydata, czy też będzie to wyłącznie jakiś figurant, sztuka dla sztuki?
Lubię to! 1
wyborca
wyborcaPrawda30 stycznia o 11:40
Dokładnie. PiS w Jaworze powinien iść do wyborów sam, koniecznie pod własnym szyldem, bezwzględnie z tymi samymi ludźmi i powtórzyć sukces do rady miasta z 2014 roku. O stanowisku burmistrza nawet nie wspominając.
Lubię to! 6
ciekawy
ciekawy29 stycznia o 13:01
Tylko tyle? Spotkały się 4 osoby, ustaliły listę kandydatów, pozytywnie oceniły jakiś projekt i już? To ma być informacja? A może by tak przynajmniej podać kogo Porozumienie zaproponuje jako kandydata na burmistrza? Bez tego ta informacja jest "słaba". To tak jakby napisać, że Nawałka ustalił skład reprezentacji i nie podać tego składu...
Lubię to! 3
kola
kola29 stycznia o 08:50
Kolejne 12 milinów dla Rydzyka od rządu PIS
https://businessinsider.com.pl/finanse/o-tadeusz-rydzyk-geotermia-z-torunia/khbxgzv
Lubię to! 1
Pisak
Pisak28 stycznia o 23:44
Dr. Gwoździewicz rozwija się politycznie. Poważna persona. Porozumienie + PiS = koalicja
Lubię to! 1
czytelnik
czytelnikPisak29 stycznia o 22:34
Niejeden próbuje się tak rozwijać - przechodzić z tonącego okrętu na ten który łapie wiatr w żagle. Tylko gdzie idee i wiarygodność... ??
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.