Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Żaki Kuźni wystąpią w Krakowie

W piątek 11 stycznia żaki jaworskiej Kuźni zagrają w turnieju finałowym Tauron Junior Energetyczny Cup, który odbędzie się w Tauron Arenie w stolicy Małopolski.

Młodzi gracze z Jawora podczas turnieju zGRAny Jawor 2018. © Paweł Sasiela

Zespół prowadzony przez trenera Rafała Majkę do krakowskich zawodów awansował w październikowym turnieju we Wrocławiu. Niebiesko-żółto-czarni w piątek zmierzą się z dwoma zespołami KS Zakopane, MUKP Dąbrowa Górnicza, MKS-em Limanowa, Orlikiem Łagiewniki, Hattrickiem Głuchołazy oraz Championsem Chrzanów.

Turniej będzie się odbywać systemem "każdy z każdym", a spotkania trwać będą 10 minut. Początek turnieju o godzinie 10.

 

Terminarz żaków Kuźni na finałowym turnieju Tauron Junior Energetyczny Cup:

Kuźnia - Orlik Łagiewniki 
Kuźnia - Hattrick Głuchołazy
Kuźnia - KS I Zakopane
Kuźnia - KS II Zakopane
Kuźnia - Champions Chrzanów
Kuźnia - MUKP Dąbrowa Górnicza
Kuźnia - MKS Limanowa

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.