Logo Jawor24h.pl
Reklama

Żaki JTS Jawor niepokonane w lidze OZPN

W niedzielę w czwartym turnieju Ligi Trawiastej Turniejowej OZPN Legnica gr. V kat. Żak rocz. 2010, drużyna Żaków JTS, prowadzona przez trenera Michała Jegera, wygrała wszystkie mecze i jest niepokonana w lidze turniejowej.

© Materiały prasowe / JTS Jawor

Wyniki:

1. JTS – Wilkowianka Wilków  5:2 (Norbert Kycia 3, Szymon Gawroński 2)
2. JTS – Górnik Złotoryja 2:1 (Kamil Rydwański i Jakub Niewiadomski)
3. JTS – Rataj Paszowice 7:0 (Kacper Dudek 3, Jakub Niewiadomski, Jan Rzepka, Szymon Gawroński, Norbert Kycia, Szymon Dzierżak)
4. JTS – Konfeks Legnica 2:1 (Kacper Dudek, Szymon Gawroński)

Skład: Gerard Serafin (kpt.), Kacper Dudek, Kamil Rydwański, Norbert Kycia, Jakub Niewiadomski, Jan Rzepka, Szymon Gawroński i Szymon Dzierżak.

Żaki JTS-u Jawor w klasyfikacji końcowej Ligi Trawiastej Turniejowej zajmują 1 miejsce.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic_Obserwator
Kibic_Obserwator17 października 2018 o 16:04
Brawo dla młodych piłkarzy JTS-u. Najlepsze szkolenie w powiecie jaworskim na etapie wszechstronnym jest w klubie JTS Jawor!
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.