Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zajęcia z cyklu Kreatywne Poniedziałki za nami

Pierwsze bezpłatne zajęcia plastyczne z cyklu Kreatywne Poniedziałki odbyły się 5 marca br. w Męcince.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Podczas pierwszych warsztatów prowadzonych przez panią Agnieszkę Czwartacką dzieci ozdabiały farbami figurki gipsowe. Samodzielnie przygotowywały ozdoby z motywami wielkanocnymi i wiosennymi oraz bransoletki. Każde dziecko mogło zabrać wykonane przez siebie prace do domu.

Warsztaty dały dzieciom dużo radości i zadowolenia z uzyskanych efektów swojej pracy. Zapraszamy na następne zajęcia w poniedziałek 12.03.2018 r. w godzinach od 17:00 do 19:00.

Zajęcia współfinansowane z budżetu Gminy Męcinka.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.