Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zainkasować kolejne trzy punkty

Czy juniorzy młodsi Kuźni jawor w sobotę odniosą kolejne wysokie zwycięstwo? Wiele na to wskazuje.

© Paweł Sasiela

Lider Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych w sobotnie przedpołudnie podejmie przed własną publicznością dziewiątą Spartę Rudna, która spisuje się słabo. Ma na koncie siedem punktów, a wyprzedza jedynie Relaks Szklary Dolne, który w przerwie zimowej wycofał się z rywalizacji. Zawodnicy z Rudnej w tym roku przegrali 6:0 z Albatrosem Jaśkowice, 9:1 z Odrą Ścinawa, a jedyny komplet punktów zgarnęli bez walki, bowiem otrzymali go za walkower za spotkanie z Relaksem. 

Jak widać trzy punkty jaworzan w tym pojedynku to obowiązek, ponieważ ciężko znaleźć jakiekolwiek argumenty przemawiające za Spartą. Tym bardziej, że przewaga w tabeli nad drugą Odrą Ścinawa to na dzień dzisiejszy siedem "oczek", ale należy pamiętać, że wicelider ma dwa pojedynki zaległe w zanadrzu. Wobec tego może zniwelować stratę do MRKS-u do zaledwie jednego punktu.

W rundzie jesiennej podopieczni trenera Dariusza Szeligi wygrali 16:2. Jak będzie tym razem? Spotkanie 13.kolejki LOJM Kuźnia Jawor - Sparta Rudna w sobotę o godzinie 11:00 wyjątkowo na stadionie na osiedlu Przyrzecze. Zapraszamy!

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych - 13.kolejka
6 maja - sobota
Chrobry Głogów - Albatros Jaśkowice (godz. 11:00)
Kuźnia Jawor - Sparta Rudna (godz. 11:00)
na Przyrzeczu
Chojnowianka Chojnów - Górnik Złotoryja (godz. 11:00)
Kaczawa Bieniowice - Błękitni Kościelec (godz. 11:00)

Odra Ścinawa - Relaks Szklary Dolne 3:0 vo.
odwołany; Relaks wycofał się z rozgrywek 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.