Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

XIX Powiatowy Konkurs Kolędniczy - zaproszenie

Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców na Jaworskie Gody - XIX Powiatowy Konkurs Kolędniczy, który rozpocznie się już w czwartek (19.01) w Teatrze Miejskim w Jaworze. Wstęp wolny.

Plakat ©

Na scenie jaworskiego teatru będzie można podziwiać występy młodych artystów z naszego miasta, którzy zaprezentują publiczności swoje talenty wokalne i aktorskie.

Harmonogram konkursu:

19 stycznia o godz. 10:00 prezentacje przedszkoli i klas I-III

20 stycznia o godz. 10:00 prezentacje klas IV-IV, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 21 stycznia o godz. 16:00 Finał konkursu

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.