Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Wyremontują drogę powiatową z Zębowic do Paszowic. Koszt inwestycji to niemal 3 mln zł

W piątek w Starostwie Powiatowym w Jaworze podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej Zębowice - Paszowice. Wykonawcą jest firma FOBIS Sp. z o.o. Rozpoczęcie inwestycji ma nastąpić niebawem. Jej zakończenie planowane jest jeszcze w tym roku.

© Mapy Google

W przyszłym tygodniu przekazany zostanie wykonawcy plac budowy i niebawem rozpoczną się prace budowlane – informuje Starostwo Powiatowe w Jaworze – W ramach tej inwestycji wyremontowana zostanie nie tylko sama nawierzchnia drogi, ale również kanalizacja deszczowa. Inwestycja powinna zakończyć się jeszcze w tym roku.

Powiat Jaworski na realizację zadania pozyskał dotację z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. W kosztach inwestycji partycypuje również gmina Paszowice. Całkowity koszt przebudowy drogi to ponad 2,8 mln zł.

Umowę w piątek podpisali Paweł Majchrzycki prezes „FOBIS” Sp. z o.o. (ze strony wykonawcy) oraz starosta jaworski Aneta Kucharzyk, wicestarosta Stanisław Laskowski i skarbnik powiatu Agnieszka Pańczyk (ze strony Powiatu). W spotkaniu uczestniczył również wójt gminy Paszowice Sebastian Oszczęda oraz przewodnicząca rady gminy Paszowice Beata Rokosz.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.