Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Wypadek pomiędzy Snowidzą a Mierczycami

W dniu 20 listopada doszło do wypadku samochodowego na drodze powiatowej pomiędzy Snowidzą a Mierczycami.

© OSP Mściwojów

W dniu 20 listopada o godz. 21:04 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy Snowidzą a Mierczycami.

Do zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy ratownicze z JRG Jawor, a także zastępy z lokalnych jednostek OSP z Mściwojowa i Mierczyc. Na miejscu strażacy zastali samochód marki Opel Vectra leżący na jezdni na dachu. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach przed przybyciem zastępów ratowniczych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Strażacy udzielili kierowcy kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazali przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi PRM. W międzyczasie odłączono akumulator. Działania zakończono o 22:51.

st. kpt. mgr inż. Łukasz Starowicz
Komenda Powiatowa PSP w Jaworze

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Pirat
Pirat28 listopada 2018 o 12:20
Szatan drogowy 
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.