Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Wykorzystał dobroć koleżanki – skuszony okazją przywłaszczył telefon komórkowy

Jaworscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie telefonu komórkowego o wartości 2400 złotych.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Złodziej rozochocony łatwym łupem poprosił koleżankę o telefon, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Będąc na terenie Parku Miejskiego wraz z koleżankami poprosił jedną z nich by pożyczyła mu tel. komórkowy, bo musi pilnie zadzwonić. Chociaż nie miał potrzeby dzwonienia, wykorzystał naiwność i dobroć dziewczyny. Wykorzystując nieuwagę właścicielki telefonu oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci zajmujący się tą sprawą natychmiast namierzyli mężczyznę, który przywłaszczył telefon komórkowy o łącznej wartości 2400 złotych. Zatrzymany przez jaworskich policjantów 19-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego przyznał się zarzucanego mu czynu.

Mężczyzna usłyszał w tej sprawie zarzuty. O dalszym losie 19 - latka zdecyduje teraz Sąd. Za popełniony czyn może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

________________________________
w/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
mł. asp. Józef Kolanek
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.