Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

Wyjazd do Świebodzic odwołany

Zaplanowany na najbliższą środę mecz sparingowy jaworskiej Kuźni z Victorią Świebodzice został odwołany.

Najbliższym rywalem Kuźni będzie Kaczawa Bieniowice. © Paweł Sasiela

Zamiast meczu kontrolnego niebiesko-żółto-czarni odbędą na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ul. Parkowej 8 jednostkę treningową. 

Z kolei już w najbliższą sobotę podopieczni trenera Piotra Przerywacza zainaugurują sezon 2018/2019 w klasie okręgowej. Na starcie MRKS czeka wyjazdowy pojedynek z Kaczawą Bieniowice. Początek spotkania o godzinie 16:00.
 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

1946
19467 sierpnia 2018 o 18:06
Do boju MRKS!
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.