Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

Wygraj atrakcyjne nagrody!

Dołącz do naszej zabawy w typowanie wyników reprezentacji Polski na największej sportowej imprezie – Mistrzostwach Świata w piłce nożnej!

© jawor24h.pl

Wielkimi krokami zbliża się Mundial 2018. Gmina Męcinka jako pierwsza i jedyna w powiecie jaworskim otrzymała zgodę FIFA i podpisała umowę z TVP na zorganizowanie strefy kibica, w której wspólnie mieszkańcy będą mogli oglądać mecze Polaków. My również chcemy włączyć się w tę imprezę i dlatego przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję zabawy w typowanie wyników, tym razem w nieco innej odsłonie.

Zapraszamy Was gorąco do udziału w naszej zabawie w typowanie wyników Polaków na Mistrzostwach Świata 2018 w piłce nożnej. Tym razem typować należy różne sytuacje mogące wydarzyć się podczas meczów naszej reprezentacji.

Już teraz możecie typować mecz Polska – Senegal!

Dla najlepszego typera każdego spotkania Polaków przewidziana jest atrakcyjna nagroda, a na zakończenie udziału Polaków w turnieju (oby doszli do finału i zabawa trwała jak najdłużej) nagroda główna!

Dodatkowo zachęcamy do udziału w Gminnej Strefie Kibica w Piotrowicach (gmina Męcinka), gdyż właśnie tam będziemy na żywo śledzić wyniki oraz to, jak zmienia się ranking w naszej zabawie. Bądźcie tam z nami!

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Łukasz
Łukasz12 czerwca o 11:07
ekstra pomysł! brawo jawor24h.pl
Lubię to! 4
mieszkaniec
mieszkaniec12 czerwca o 11:06
a w Jaworze zapraszają do ECMEN hahahahahahahahaha
Lubię to! 8
Autor
Autormieszkaniec12 czerwca o 15:19
I nazywają to "sukcesem". Pewnie znów sztuczne tłumy do zdjęć i filmików na fejsbuczka
Lubię to! 6
kibic
kibic12 czerwca o 11:04
Ja już głosowałem :)
Lubię to! 4
Autor
Autor12 czerwca o 11:03
No i to jest organizacja! Nie dość, że strefa w plenerze, to jeszcze z atrakcjami i konkursami. Brawo za pomysł! Wychodzi na to, że z Jawora trzeba się wybrać do Piotrowic na strefę. Cóż... taki mamy klimat.
Lubię to! 3
UE
UEAutor12 czerwca o 12:11
A burmistrz i tak odtrąbi sukces swojej "strefy" kibica w ECMEN-ie...
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.