Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wygoda i nowoczesność – nowy Portal Obsługi Klienta

Portal Obsługi Klienta (POK) zapewnia mieszkańcom, przedsiębiorcom oraz innym zainteresowanym osobom szybszy dostęp m.in. do map, wypisów i wyrysów.

© Materiał prasowy

Portal Obsługi Klienta (POK), który powstał w ramach projektu „Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych – PEUG” zapewnia mieszkańcom, przedsiębiorcom oraz innym zainteresowanym osobom szybszy dostęp do map, wypisów i wyrysów oraz innych dokumentów geodezyjnych przez internet, bez konieczności wizyty w urzędzie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nowo powstałej Platformy.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Lok
Lok30 marca o 09:32
To u tej lokowanej pani?
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.