Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Wycieczka integracyjna w 1 LO

W piątek odbyła się wycieczka integracyjna klas 1 Bp i 1 Ag I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze. Celem wyjazdu było bliższe poznanie oraz zaprzyjaźnienie się uczniów.

© Materiały prasowe / 1 LO w Jaworze

Pierwszym przystankiem był Rezerwat Błędnych Skał w Górach Stołowych. Przeciskając się przez wąskie przesmyki między skałami, podziwiając niezwykły labirynt skalnych tuneli porośniętych mchami i porostami, wszyscy uczniowie okazywali sobie wzajemną pomoc w pokonywaniu trudnej trasy.

Kolejnym etapem wycieczki była Osówka w Górach Sowich. Po posileniu się kiełbaskami (oraz zupą dla wegetarian rzecz jasna) uczestnicy byli zwarci i gotowi na czekające ich przygody. Wyposażeni w odpowiedni ekwipunek, wyruszyli na zwiedzanie Podziemnego Miasta, czyli podziemnej sieci tuneli powstałych w czasie II wojny światowej (miejsca nieznanego przeznaczenia, o którym istnieją jedynie teorie spiskowe), które zostały wykopane przez więźniów w okresie okupacji nazistowskiej.

Uczniowie mieli do pokonania „trasę ekstremalną”, jak poinformował przewodnik, ale chociaż brzmiało to groźnie, w rzeczywistości był to czas pełen emocji: od radości i ekscytacji po strach.

Do domów obie klasy wróciły w bardzo dobrym humorze, jazdę autobusem urozmaicając sobie głośnym, wspólnym śpiewem.

Życzymy przyszłym pierwszym klasom, żeby ich wycieczki integracyjne były równie udane jak ta!

Opiekunowie: M. Karolonek, M. Sienkiewicz, R. Aleksiuk, I. Zatyka

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.