Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor

Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej wsi Targoszyn

W dniu 27 marca 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie w celu wyboru sołtysa i rady sołeckiej wsi Targoszyn kadencji 2019-2024.

© Gmina Mściwojów

Sołtysem wsi Targoszyn została Pani Michalina Piekarska.
Do składu Rady Sołeckiej wsi Targoszyn zostali wybrani:
1) Pan Andrzej Baran,
2) Pan Marek Mackiewicz,
3) Pani Barbara Owczarek,
4) Pani Aneta Płonka,
5) Pani Ewa Pawlik.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

PT
PT3 kwietnia o 20:50
Michalino gratulacje :) Co prawda skład rady nie zachwyca ale mam nadzieję, że wniesiesz coś nowego do życia naszej wioski :)
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.