Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej wsi Skała

W dniu 21 lutego br. w miejscowości Skała odbyły się wybory sołtysa i rady sołeckiej kadencji 2019-2024.

© Gmina Wądroże Wielkie

Sołtysem wsi Skała został Pan Marek Radomski. Do składu Rady Sołeckiej weszli: Pani Agnieszka Maj, Pani Wiesława Baniewska, Pani Anna Róg, Pani Marta Radomska i Pan Marek Stanek.
 
Małgorzata Lipińska
Gł. Spec. ds. oświaty, kultury i sportu

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.