Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej wsi Granowice

W dniu 11 lutego br. w miejscowości Granowice odbyły się wybory sołtysa i rady sołeckiej kadencji 2019-2024.

© Gmina Wądroże Wielkie

Sołtysem wsi Granowice został Pan Bronisław Boś. Do składu Rady Sołeckiej weszli: Pani Ewa Tęcza, Pani Lucyna Długosz, Pan Tomasz Długosz, Pan Andrzej Sobiegraj i Pan Karol Doros.
 
Małgorzata Lipińska
Gł. Spec. ds. oświaty, kultury i sportu

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.