Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Współpraca z Uniwersytetem Medycznym nabiera rozpędu

Od wielu lat młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze uczestniczy w wykładach i warsztatach prowadzonych przez pracowników naukowych różnych uczelni.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W tym roku trzecioklasiści zainteresowani naukami medycznymi gościli na zajęciach dr Pawła Dąbrowskiego w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 

We wtorek, 21 listopada sytuacja się odmieniła i dr Dąbrowski wygłosił w I Liceum w Jaworze wykład na temat „Wyprostowani - zadowoleni? Ewolucja ludzkiej sylwetki” dla uczniów klas I c, II c, III c. 

Nie jest to jego pierwsza wizyta w I LO w Jaworze. Od kilku lat gości w jaworskiej placówce z wykładami. Mamy nadzieję, że wieloletnia współpraca szkoły z Zakładem Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu będzie się rozwijała i pozwoli na organizację jeszcze wielu spotkań, które pomogą uczniom w rozbudzaniu i rozwijaniu zainteresowań oraz przygotowaniu do egzaminu maturalnego, a także w podjęciu studiów na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

A może Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu odwiedzi Jawor w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki? Wszystko przed nami.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.