Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Współpraca I LO z Uniwersytetem Wrocławskim

9 listopada uczniowie klasy 2c, w której chemia jest realizowana w zakresie rozszerzonym, pod opieką nauczyciela chemii Jadwigi Kuczwary i Moniki Białek wzięli udział w pierwszych w tym roku szkolnym zajęciach laboratoryjnych.

© materiał prasowy

Odbyły się one w ramach współpracy I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze z Uniwersytetem Wrocławskim.

Młodzi chemicy, pod czujnym okiem pracowników Wydziału Chemicznego Uniwersytetu Wrocławskiego, samodzielnie otrzymali i zbadali właściwości tlenków i wodorotlenków. W ten sposób mieli okazję zweryfikować swoją wiedzę w praktyce. Warsztaty były doskonałą formą usystematyzowania wiadomości z wyżej wymienionego zakresu oraz umożliwiły kształcenie tak ważnych w dziedzinie chemii praktycznych umiejętności.

Następne spotkanie z chemią łatwą i przyjemną planowane jest za miesiąc.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.