Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

Wpadł z marihuaną w kieszeni

19-letni mieszkaniec Jawora posiadał środki odurzające i został zatrzymany przez policję.

© Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Jawora w pobliżu centrum miasta zauważyli idącego młodego mężczyznę, który na widok radiowozu przyspieszył i próbował zniknąć z pola widzenia funkcjonariuszy. Chwilę później wyjaśniła się przyczyna jego nerwowego zachowania. Okazało się bowiem, że jaworzanin posiadał środki odurzające. Narkotyki miał schowane w kurtce. Teraz mężczyzna odpowie za swój czyn przed sądem.

Jaworscy policjanci podczas nocnego patrolu centrum miasta zauważyli, młodego mężczyznę, który na widok radiowozu  zaczął się nerwowo zachowywać. Najpierw przyspieszył, a następnie próbował zniknąć z pola widzenia funkcjonariuszy. Nie umknęło to jednak uwadze mundurowych, którzy postanowili go skontrolować.

W trakcie sprawdzeń 19-letniego mieszkańca Jawora wyjaśnił się powód, dla którego próbował on uniknąć spotkania z policjantami. Funkcjonariusze ujawnili bowiem przy nim środki odurzające. Susz roślinny koloru zielonego, zawinięty w aluminiową folię znajdował się w kieszeni jego kurtki. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana.

Jaworzanin najpierw tłumaczył mundurowym, że nie miał pojęcia co znajdowało się w kieszeni. Później próbował ich przekonać, że kurtka nie należy do niego lecz czyja jest, tego już powiedzieć nie potrafił.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności dotyczące sprawy posiadania narkotyków oraz  sprawdzają źródło ich pochodzenia.

Teraz 19-latek odpowie za swój czyn przed sądem. Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

__________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (10)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mieszkaniec
Mieszkaniec18 maja o 09:06
Lepiej pić alkohol i bic później żonę i dzieci niż w spokoju zapalić i nie być w żaden sposób agresywny polskie prawo -,-
Lubię to! 1
wyludniacz
wyludniaczMieszkaniec18 maja o 12:15
Lepi to się koszula do... a tak poważnie- najlepiej to być czystym człowiekiem, czyli nie chlać i nie cpać. Maria tez ma rózne skutki uboczne. Jakie? Dowiesz sie jak zapomnisz, co miałes własnie powiedzieć.
Lubię to! 6
Dobrej woli człowiek
Dobrej woli człowiekwyludniacz20 maja o 01:41
Gadasz kolo od rzeczy, jak nie jarałem to też zapominałem co miałem powiedzieć. I to z taką samą częstotliwością. A staż mam konkretny. PS. Pozdro Miami i Budzik. Slyszalem ze awansy są.
Lubię to! 0
Wyludniacz
Wyludniaczwyludniacz21 maja o 23:16
Gratuluję dziur w mózgu nawet bez użycia narkotyków 😉 A tak poważnie to poczytaj o skutkach palenia, nie tylko o chichraniu się po trawce. Oczywiście nie każdy je ma, zależy od organizmu. Niektórzy już są tacy z przyrodzenia czasami 😂
Lubię to! 5
Martin
Martin18 maja o 07:38
Policja powinna zająć się większymi sprawami
Lubię to! 0
Jaworzanin
Jaworzanin17 maja o 21:40
Mój tata jest policjantem.
Lubię to! 6
Jaworzanin
Jaworzanin17 maja o 17:47
Śmieszna jest policja w Jaworze... istnieją większe problemy w tym rejonie, lecz szanowni stróże polskiego prawa tego nie widzą :) trzeba się wykazać w oto taki sposób... A.C.A.B
Lubię to! 1
Lint
LintJaworzanin18 maja o 15:52
I dobrze robią. Cpunow i dilerów nie będziemy w społeczeństwie tolerować.
Lubię to! 6
janek
janekLint22 maja o 08:33
Tak jak alkoholików i palaczy tytoniu. To też ćpuny. Pamiętaj o tym jak zaczniesz się wypowiadać.
Lubię to! 1
Lint
LintLint26 maja o 22:19
Chciałbyś Jasiu..... niestety alkoholik to taka sama patologia jak cpun, sami się eliminuja że społeczeństwa. Papierosy nie wywołują tak negatywnych skutków jak jak dragi i Alko więc daruj sobie.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.