Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Wolny czas spędzają przy stole

Zainicjowane przez radnych podczas ferii zajęcia tenisa stołowego w gminie Męcinka cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejne sołectwa organizują turnieje, podczas których kontynuowana jest przygoda z ping pongiem.

Turniej tenisa stołowego w Małuszowie © Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Pierwszy turniej, który odbył się w Sichowie został zorganizowany przez przewodniczącego rady gminy Waldemara Talara. Uczestnicy otrzymali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Kolejny turniej sołecki odbył się w Małuszowie, a jego organizatorem była radna Dorota Prus, która po zakończeniu rozgrywek wraz z wójtem gminy Męcinka wręczyła pamiątkowe dyplomy, a także zaprosiła na słodki poczęstunek.

Cieszy fakt, że dzięki rozgrywkom dostrzegana jest wielopokoleniowa integracja mieszkańców, a zakup stołów do każdej świetlicy okazał się trafną inwestycją – czytamy na profilu społecznościowym gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Rafi
Rafi18 sierpnia o 07:38
Mozna przyjsc na codzień pograć?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.