Logo Jawor24h.pl
Reklama

Wola walki!

Biegi długodystansowe to bardzo wymagająca konkurencja sportowa. Zawodnicy mierzą się z rywalami i własnymi słabościami. Zadanie utrudnia też teren, gdzie rozgrywane są wyścigi.

© materiał prasowy

Wszystkich tych utrudnień doznali jaworscy licealiści w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 2 października w Parku Miejskim w ramach licealiady rywalizowały ze sobą szkoły średnie powiatu jaworskiego: I LO i PCKZiU. Udział wzięły reprezentacje dziewcząt i chłopców, walcząc zawzięcie do ostatniej zmiany sztafety. Ostatecznie w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyło I LO, II miejsce - PCKZiU. W kategorii chłopców I miejsce zdobyło PCKZiU, II – I LO.

Udział w takim przedsięwzięciu to cenne doświadczenie dla młodych sportowców. Dla wielu z nich była to pierwsza okazja, by poczuć atmosferę sportowego święta. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.