Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wójt Gminy z wizytą u najstarszej mieszkanki Gminy Wądroże Wielkie

25 października br., najstarsza mieszkanka Gminy Wądroże Wielkie, Janina Kaczyńska z Mierczyc obchodziła swoje 102 urodziny.

© Gmina Wądroże Wielkie

Z tej okazji Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka udała się do Jubilatki z życzeniami oraz tortem urodzinowym.

Panią Janinę oraz jej bliskich bardzo ucieszyła wizyta wójta. Ta niecodzienna wizyta upłynęła w miłej atmosferze i była okazją do wspomnień. Jubilatka opowiadała o swoim dzieciństwie i o minionych latach.

Życzymy Pani Janinie dużo zdrowia.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jaworzanka
jaworzanka26 października 2018 o 17:58
Dużo, dużo zdrowia Pani życzę i wielu szczęśliwych lat życia.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.