Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wodociąg w Stanisławowie gotowy

Zakończono budowę sieci wodociągowej w ostatnim sołectwie Gminy Męcinka, które od dziesięcioleci walczyło o bieżącą, przebadaną wodę. 19 czerwca dokonano odbioru ok. 4 km sieci wodociągowej w miejscowości Stanisławów.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

W ramach inwestycji wykonano również 44 przyłącza oraz remont hydroforni w Pomocnem i Stanisławowie.

Budowa wodociągu to jedna z podstawowych inwestycji, która zabezpiecza człowiekowi godny byt. O dotację na jej realizację samorząd Gminy Męcinka walczył od 2016 r. Dzięki wygranej rozprawie sądowej otrzymaliśmy również ponad milionową dotację na budowę sieci w Myślinowie. Obie inwestycje zostały zakończone, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do bieżącej wody – informuje Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski.

To były trudne inwestycje, w szczególności z uwagi na ukształtowanie terenu, rozproszoną zabudowę obu miejscowości oraz skaliste podłoże. Dziękuję mieszkańcom za wytrwałość i zrozumienie podczas trwania robót. Dziękuję również pracownikom Urzędu Gminy w Męcince za pracę i zaangażowanie – podkreśla wójt.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.