Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wnioski na usunięcie azbestu w Gminie Mściwojów

Wójt Gminy Mściwojów informuje, że jeszcze do 10 lipca br. można składać wnioski o pomoc w demontażu, odbiorze i transporcie odpadów niebezpiecznych.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W związku z ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu konkursem „Azbest”, Wójt Gminy Mściwojów informuje, że jeszcze do 10.07.2019 r. można składać wnioski o pomoc w demontażu, odbiorze i transporcie odpadów niebezpiecznych.

Wnioski dostępne są zarówno w siedzibie Urzędu Gminy Mściwojów pok. nr 22 jak i na stronie internetowej msciwojow.pl. 

Więcej informacji na temat dofinansowania można uzyskać w Urzędzie Gminy pok. nr 22, tel. 76 878 85 38.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.