Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wkrótce ruszą prace na drodze powiatowej Luboradz – Mściwojów

Jeszcze w tym roku Powiat Jaworski zamierza wyremontować ponad półtorakilometrowy odcinek drogi pomiędzy Luboradzem a Mściwojowem.

Fot. Powiat Jaworski © Powiat Jaworski

Dzięki prawie 600 tysiącom złotych pozyskanym przez Powiat Jaworski z MSWiA oraz wsparciu Gminy Mściwojów uda się przeprowadzić tę długo oczekiwaną przez mieszkańców obu miejscowości inwestycję.

Droga ta, to nie tylko skrót z Luboradza, Mierczyc i Skały do Mściwojowa, ale to również ważny łącznik służący mieszkańcom do przemieszczania się do Urzędu Gminy, Ośrodka Zdrowia, czy innych ważnych z punktu widzenia obywateli instytucji - mówi Starosta Stanisław Laskowski. Wierzę, że aura będzie sprzyjała wykonawcy, i że zadanie jeszcze w tym roku zostanie zakończone - dodaje Starosta.

Zadanie zrealizuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe COM-D z Jawora, które złożyło w przeprowadzonym przetargu najkorzystniejszą ofertę.

Reklama

Komentarze (10)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Janek
Janek2 grudnia 2017 o 09:47
Brawo dla Starostwa. Kolejna konkretna inwestycja!
Lubię to! 10
Godziszpwa
Godziszpwa2 grudnia 2017 o 08:03
Możeby tak wójt zainteresował się swoimi mieszkańcami odciętymi od świata prawie,zamiast remontować kolejna drogę do nikad.
Lubię to! 12
Luiza
LuizaGodziszpwa2 grudnia 2017 o 11:04
Droga w Godziszowej zrobiona została przez Powiat chyba ze 3 lata temu..... Inni też chcą jeździć w lepszych warunkach .
Lubię to! 7
Zal
ZalLuiza2 grudnia 2017 o 16:00
Jak narazie to na oczach wójta Godziszowa została odcięta od najbliższego miasta. Ale co tam przecież to nie Targoszyn
Lubię to! 10
xx
xxGodziszpwa2 grudnia 2017 o 16:22
Mściwojów też jest odcięty od świata bo nie kursują busy ani autobusy.
Lubię to! 8
Mieszkaniec
Mieszkaniecxx3 grudnia 2017 o 19:06
Ale co ze Targoszyn? Ten wójt wszędzie zagląda i robi co się da tyle inwestycji to dawno nie było A targoszyn też odcięty od świata nawet od m sciwojowa bo ludzie do lekarza nie mają czym dojechać ale to już sprawa sołtysa tak się interesuje wioską
Lubię to! 2
###
###2 grudnia 2017 o 07:37
A Pan Burmistrz z Jawora - kończy sezon turystyczny ;) zdjęć znów co nie miara... zadowolony szczęśliwy tylko działań jakby mniej......
Lubię to! 6
Aaa
Aaa2 grudnia 2017 o 07:24
Jestem za ścieżką rowerową.
Lubię to! 5
gromol
gromol1 grudnia 2017 o 21:03
A będzie chodnik - chociaż z jednej strony ???
Przydałaby się ścieżka rowerowa.
Lubię to! 2
RW
RWgromol1 grudnia 2017 o 22:32
Chyba sobie jaja robisz. W ogóle widziałeś tą drogę? Przy takiej drodze chodnik?Przecież tam stoją 2 domy na krzyż.
Lubię to! 9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.