Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wigilia Szkolna Szkoły Podstawowej w Snowidzy

22 grudnia na hali sportowej w Marcinowicach uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Snowidzy oraz zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej Wigilii.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Na zaproszenie odpowiedział Pan Wójt Mariusz Foryś, Pani Gabriela Męczyńska – Przewodnicząca Rady Gminy, Ksiądz Dariusz Pudełko oraz prezydium Rady Rodziców. W świąteczny czas wprowadziła wszystkich zebranych Natalka Majka oraz grupa teatralna „Amatorzy”, którą przygotowała Pani Joanna Kawczyńska. Modlitwą całą społeczność szkolną otoczył Ksiądz Dariusz Pudełko.

Wigilia była też okazją do wysłuchania bożonarodzeniowego koncertu grupy muzycznej, która od września uczy się gry na instrumentach.

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowanie za przygotowanie posiłku Pani Marcie Czerwińskiej i Krystynie Kozioł oraz wszystkim zaangażowanym w upieczenie ciast rodzicom, a także uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie tej pięknej uroczystości.

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

czytelnik
czytelnik10 stycznia o 21:15
to prawda, nie tylko wigilia, ale i święta i nowy rok są za nami, jesteśmy już na "dalszym etapie ewolucji", ten artykuł jest sporo spóźniony
Lubię to! 1
marco
marco10 stycznia o 20:04
Nie za późno na wspominki ?
Lubię to! 1
roro
roromarco10 stycznia o 20:13
Nikt Ci nie każe tego czytać.
Lubię to! 4
marco
marcororo11 stycznia o 18:47
To po co to publikować. Nie zajmuj miejsca na chwalipięctwo. Spóźnione zresztą.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.