Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Wieża widokowa w Mściwojowie w kategorii Atrakcja Turystyczna Roku

Wieża widokowa w Mściwojowie została zgłoszona w kategorii Atrakcja Turystyczna Roku w plebiscycie Gazety Wrocławskiej - Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018.

© Paweł Sasiela

Teraz trwa etap powiatowy, a zwycięskie kandydatury z powiatów przejdą do finału.

Wszystkie informacje, kandydaturę z ilością głosów i terminy akcji znajdą Państwo na tej stronie (KLIKNIJ).

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.