Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Wicestarosta odwołany!

Arkadiusz Baranowski został odwołany ze stanowiska wicestarosty.

© Paweł Sasiela

Lokalne media prześcigają się w informowaniu czytelników na temat domniemanych, rzeczywistych powodów odwołania Arkadiusza Baranowskiego ze stanowiska wicestarosty powiatu jaworskiego. W zależności, której władzy dopingują takie też podają powody. Ciężko zgodzić się z wersją jednego z portali, że dzisiejsze wydarzenia to olbrzymia niespodzianka biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze kilka dni temu rozmawiano o tym swobodnie w kuluarach a najlepszym tego dowodem jest udział w sesji niespotykanej dotychczas liczby lokalnych polityków.  Niespodzianką jest natomiast zapewne fakt, że jak to ujął jeden z radnych opozycyjnych „mieli jaja”, żeby zrealizować to na co zanosiło się od dłuższego czasu ale nie wierzono, że może się to w rzeczywistości zdarzyć.

Stanisław Laskowski argumentował swój wniosek twierdząc, że jego zastępca podejmował działania mające na celu zdyskredytowanie starosty oraz innych członków zarządu. Ponadto Arkadiusz Baranowski miał podważać autorytet swojego przełożonego, lekceważył jego polecenia, był arogancki i nagminnie spóźniał się na narady. Miarka się przebrała, gdy do rąk starosty wpłynął anonimowy donos, w którym mowa była m.in. o wykorzystywaniu przez jego zastępcę miejsca pracy i innych miejsc publicznych do celów politycznych. Anonimowy donosiciel zauważył też obecność wicestarosty na uroczystościach z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych,  podczas gdy de facto przebywał wtedy na zwolnieniu lekarskim. Starosta Laskowski podkreśla jednak, że sam donos nie był przyczyną jego wniosku.

Arkadiusz Baranowski stwierdził, że zawsze sumiennie wykonywał swoje obowiązki: – Zarzuty zawarte we wniosku były zbyt ogólne, niepoparte żadnymi konkretami. Na podstawie takich informacji można by odwołać każdego. Uważam, że takie zachowanie jest karygodne. Może jest też drugie dno tej sprawy, związane ze złożeniem przeze mnie do prokuratury podejrzenia o możliwości popełnienia przestępstwa w Powiatowym Zespole Schronisk Młodzieżowych (dotyczy nieprawidłowości w jej prowadzeniu przez poprzedniego dyrektora. Od blisko roku placówka pod nowym kierownictwem wdraża program naprawczy-przyp. red.). Od tej chwili Prawo i Sprawiedliwość nie bierze odpowiedzialności za to, co się dzieje w koalicji i w powiecie, bo tej koalicji po prostu już nie ma – podsumował Arkadiusz Baranowski.

W głosowaniu tajnym głosowało 11 radnych: Grażyna Gajda PO, Hawrylewicz Henryk PSL, Laskowski Stanisław PP, Łęgosz Wiesława Opoka, Pieniążek Piotr PSL, Piwko Maria PP, Radecka Bych Bogusława PO, Rudziec Sylwester PIS, Sadowski Roman PSL, Witek Stanisław PiS i Jan Grygorcewicz PSL, który głosował przeciw odwołaniu wicestarosty. 
W głosowaniu nie wzięła udziału szóstka radnych: Barański Mariusz PO, Baranowski Arkadiusz PiS, Koniak Tadeusz SLD, Olchówka Piotr niezależny, Sasiela Krzysztof niezależny, Urbanowski Grzegorz PO.

Reklama

Komentarze (106)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Koń Trojański
Koń Trojański9 maja o 14:38
Ciekawe, czy opozycja zaciera ręce, że najpoważniejszy dla niej kandydat *** ugrupowania partyjnego odpadł?
Lubię to! 0
obywatel AB
obywatel AB24 kwietnia o 23:22
Heniek daj spokój. Raz już przepraszałeś.
Lubię to! 1
solo
solo24 kwietnia o 16:06
Jakie to wszystko małomiasteczkowe - gdzie interes obywatelski?
Lubię to! 0
JUDASZ
JUDASZ18 kwietnia o 14:36
ale obłuda....oj Krzysiu Krzysiu...jak Ci nie wstyd...o ZDRADZIE piszesz artykuły a przecież ....wiedziałeś co małe pszczółki knują po nocach....milczenie jest znakiem zgody jak to mówią niektórzy...fajny kolega z ciebie...ale nie bój żaby kariery i tak nie zrobisz. na cudzych plecach daleko sie nie zajedzie....
Lubię to! 5
Ciekawostki
Ciekawostki11 kwietnia o 14:01
W starostwie bezkrólewie. Vice odwołany, starosty nie ma. Ale jak to mówią na bezrybiu i rak ryba. Miejsce parkingowe starosty szybko zajął naczelnik od wszystkiego i niczego. Szybko się przymierzył podobno nie tylko do miejsca parkingowego.
Lubię to! 9
Iggy
IggyCiekawostki12 kwietnia o 12:43
Komuś widocznie się nudzi, że tak bacznie obserwuje, a do tego puszcza brzydkie bąki. Chyba ktoś jest mocno niedowartościowany, a może zwyczajnie wredny i złośliwy?
Lubię to! 3
Ala
AlaIggy12 kwietnia o 21:46
takie zamieszanie nikomu nie wyjdzie na dobre.z wypowiedzi wice wynik ,że tam również po układach!!!!!!!!!!!!!!!! PP miało już swoje pięć minut............
Staroście życzę naj, powodzenia
Lubię to! 2
czytelnik
czytelnik3 kwietnia o 17:22
Skoro nawet ludzie z jego ugrupowania zagłosowali za odwołaniem, a w sumie tylko 1 osoba była przeciwna - to raczej nie ma w tym przypadku i musiał sobie na to zasłużyć. Polityka to gra zespołowa i sztuka kompromisów. Zrazić do siebie niemal wszystkich to duża sztuka.
Lubię to! 10
Krystyna
Krystyna2 kwietnia o 18:10
Czas najwyższy ....
Lubię to! 7
mieszkaniec
mieszkaniec2 kwietnia o 10:17
A ja widzę dwa dna wyjścia radnych niegłosujących podczas tej sesji (Barański Mariusz PO, Baranowski Arkadiusz PiS, Koniak Tadeusz SLD, Olchówka Piotr niezależny, Sasiela Krzysztof niezależny, Urbanowski Grzegorz PO). Pierwsze to takie, że nie głosując okazali się oni tchórzami i hipokrytami, bo jak mogli zostawić Arka na pastwę losu. Najwięcej krzycząc chcieli umyć od tego ręce i okazali się najzwyklejszym tchórzami, to tak jak złodziej krzyczy "łapcie złodzieja". Drugie dno to kwestia prawno-moralna. Radny, zgodnie z przepisami (art. 21 ust. 2 ustawy o samorządzie powiatowym: "radny jest obowiązany brać udział w pracach rady gminy i jej komisji oraz innych instytucji samorządowych, do których został wybrany lub desygnowany" ), tj. ma obowiązek głosowania. Uchylanie się od głosowania stanowi zatem nie tylko uchylanie się od wykonywania swoich ustawowych obowiązków, lecz może w sposób dotkliwy dezorganizować pracę rady. Za niewykonanie swoich obowiązków nie powinni otrzymać diety, bądź jej części. Co powinien zrobić przewodniczący rady powiatu. Może ten wyrok sądu mu podpowie Wyrok NSA z 17 grudnia 1999 r.; sygn. akt. III SA 1580/99; OwSS 2000/3/86
Lubię to! 12
Do Arka
Do Arka1 kwietnia o 16:11
Gdybyś napisał pod swoim imieniem i nazwiskiem to nie ma problemu. Dopóki będziesz się podszywał pod kogoś innego, chwalił sam siebie jako niby bezstronny obserwator to nie
Lubię to! 4
z Jawora
z JaworaDo Arka1 kwietnia o 21:31
Przyjdzie przyjdzie spokojnie. Na to całe towarzystwo wzajemnej adoracji. Tylko dobro zwycięża!!
Lubię to! 2
dialog
dialog31 marca o 10:31
Tam, gdzie brakuje bezpośredniego dialogu między ludźmi, tam pojawiają się niedomówienia i swary, zostawia się dla innych miejsce na pomówienia i działania dążące do skłócenia ludzi przeciw sobie, dla realizacji własnych korzyści.
Lubię to! 3
Reklama
lwow
lwow31 marca o 09:02
Ciekawe dlaczego właściciel tego portalu blokuje merytoryczne wpisy, natomiast zamieszcza takie które do dyskusji nic nie wnoszą. Czyżby wpisy informujące o prawdziwych przyczynach były dla kogoś niewygodne ?
Przecież to wszystko i tak ujrzy światło dzienne, a dla portalu będzie wstyd. Żaden liczący się portal nie postępuje w ten sposób. Owszem, ukrywane są wpisy wulgarne, oszczercze, ale z podaniem przyczyny. Wiem że właścicielowi wolno zamieszczać to co uzna za stosowne, ale świadczy to o słabości portalu. Pozdrawiam admina i życzę spokojnych, szczęśliwych Świąt Wielkanocnych. Kłaniam się lwow
Lubię to! 16
Wojtek
Wojteklwow31 marca o 14:24
większość wpisów dokonują osoby które nic merytorycznego nie wnoszą do sprawy i działają w imieniu "TRZECIEGO" najmocniejszego na razie gracza który stoi z boku i cieszy się że sprawy z *** poszły w tym kierunku oraz w myśl zasady czym w tej sprawie gorzej, tym lepiej dla niego i jego środowiska. Ktoś kto patrzy na to trzeźwym okiem już dawno rozszyfrował ten misterny układ
Lubię to! 6
Prześmiewca
PrześmiewcaWojtek2 kwietnia o 15:53
WIELKIE ROZGRYWKI na małym nic nieznaczącym ***
Lubię to! 0
Adrian
Adrian30 marca o 21:47
Taki był dobry, że ani we Wrocławiu go nie chcieli ani w Legnicy....ani Wojewoda Pan Baranowski nie został - a takie opinie krążyły , ani prezesem strefy legnickiej ....coś to chyba znaczy, że rodzima partia nie chciała Pana Baranowskiego na wyższych stanowiskach ? Czy ja może się mylę ?
Lubię to! 10
bucom nie
bucom nie30 marca o 21:10
jednego buca mniej.....stradznym busem był....
Lubię to! 15
Prześmiewcz
Prześmiewczbucom nie2 kwietnia o 15:59
no to jak w końcu? busem czy bucem?
Lubię to! 2
do peace
do peace30 marca o 19:42
Brak mojego komentarza . Uwaga! Cenzurują!!!
Lubię to! 5
do peace
do peace30 marca o 18:52
Zryte to masz ty kolego ...
Lubię to! 1
Autor z Jawora
Autor z Jawora30 marca o 16:35
Jak to możliwe ze ktoś biorąc wypłatę kilkukrotnie wyższa od najniższej krajowej spóźnia się do swojej pracy ? Jaki daje przykład innym ? Olewaj robotę wypłatę i tak dostaniesz ???
Lubię to! 18
obsever
obseverAutor z Jawora31 marca o 16:05
no to już wiadomo kto sprawdza i manipuluje tymi komentarzami. znamy ten apodyktyczny ton pani w.
Lubię to! 12
Observer
Observerobsever8 maja o 23:21
Panie redaktorze, zmanipulował pan moją wypowiedź.
Jest adresowana do "Anny" a nie do "autora z Jawora".
Oj, brzydko nieładnie. W czyim interesie działasz?
Lubię to! 1
Anna
Anna30 marca o 16:12
Radni,którzy nie głosowali powinni złożyć mandaty. Społeczeństwo drodzy Państwo wybrało was właśnie w tym celu, byście poprzez podniesienie mandatu zdanie swoje wyrażali. Wychodząc z sali obrad dowodzicie, że zdania swojego nie macie, więc za co bierzecie Państwo pieniądze za zasiadanie w radzie skoro nie chcecie głosować??
Lubię to! 23
Avke
AvkeAnna30 marca o 23:41
To akurat prawda, bez względu na to jaki ten głos mógł być. Radnym się w *** przewraca. Rada to nie cyrk Panowie. Przychodzicie do pracy,wasza praca jest głosować,podejmować decyzje.
Lubię to! 12
trefniś do tzw Anny
trefniś do tzw AnnyAnna30 marca o 23:56
A już na pewno najlepiej by było gdyby radnych w ogóle nie było. Wtedy by było super!!!
Lubię to! 2
dzwonek
dzwonekAnna31 marca o 07:07
spokojnie, to byl ustalony scenariusz, glosy policzone wiec kilku poudaje, ze jest przeciwko tej akcji, zeby nie wyszlo, ze wszyscy Arka chca sie pozbyc
Lubię to! 4
trefniś do tzw Anny
trefniś do tzw AnnyAnna31 marca o 11:29
Dzień dobry pani poseł .
Lubię to! 5
Kris
KrisAnna31 marca o 19:26
Wypada zapamiętać osoby, które nie chciały głosować.... Skoro nie chcą pracować, to w najbliższych wyborach udziału już brać nie będą ? To byłoby uczciwe rozwiązanie ....więc apeluje Panowie, którzy opuscilście salę obrad, skoro nie chcecie brać udziału w życiu społecznym .... Nie kandydujcie w najbliższych wyborach samorządowych. ....
Na wasze miejsce na pewno zajdzie się wielu bardziej pracowitych i zaangażowanych
Lubię to! 9
Do niby Anny
Do niby AnnyAnna3 kwietnia o 15:54
ha ha ha
Lubię to! 3
mieszkaniec Jawora 33
mieszkaniec Jawora 3330 marca o 15:54
Observator (czytaj Aruś)-nie rozśmieszaj mnie. A na marginesie, rada powiatu może wygasić mandat pana Baranowskiego, bo nie jest mieszkańcem powiatu. Panie Sadowski do roboty.
Lubię to! 4
Nieznany
Nieznanymieszkaniec Jawora 331 kwietnia o 20:44
Pan Baranowski jest Polakiem Patriotą
Lubię to! 7
Peace
Peace30 marca o 15:12
Odszczelony Aruś no tak sobie słodzi w komentarzach, że najnormalniej w świecie wstyd i hańba. To trzeba mieć pod kapeluszem rycinę
Lubię to! 8
lwów
lwówPeace30 marca o 16:00
Sam sobie..... faktycznie trzeba mieć zryty beret by tak myśleć i pisać.

Radosnych ,spokojnych Świąt życzę.
Lubię to! 3
do peace
do peacePeace30 marca o 18:59
Muszę cię rozczarować. Pan Baranowski ma przyjaciół, którzy cenią go , szanują go i wspierają w potrzebie.
Lubię to! 7
autor
autordo peace22 kwietnia o 15:47
No i została miernota. Szkoda tego Jawora .....
Lubię to! 3
do peace
do peacePeace30 marca o 23:32
Coś z główką nie tego???
Lubię to! 1
do peace
do peacePeace31 marca o 00:01
No i potrzebny ci gamoniu słownik ortograficzny , bo byki strzelasz aż miło popatrzeć !
Lubię to! 3
immanuel
immanuel30 marca o 14:56
Dziś Wielki Piątek i ciężko mi pisać o największym grzechu naszego narodu. To donosicielstwo. Przez wieki niszczono przeciwników wszelakiej maści - politycznych, pretendentów do różnych stanowisk itp. Nie znam pana wicka, ale zauważam, że znów odradza się era anonimowych donosicieli. Mam już 60 - tkę i byłem pewien, że można promować prawdę. Widzę jednak, że nikt i nic nie wypleni "kapusiostwa". Pamiętać należy tylko, że częściej sprawdza się pewne powiedzenie o wojowaniu mieczem. Teraz nikt nie będzie spać spokojnie. Poczta ma więcej roboty. ANONIMA spokoju i prawdy.
Lubię to! 5
Reklama
Pion
Pion30 marca o 14:53
Zdecydowanie o 3 lata za późno ale lepiej późno niż wcale. Brawo Panie Laskowski
Lubię to! 10
Fazi
Fazi30 marca o 14:20
Piszecie O arogancji wice..w wypowiedzi tv jawor starosta mówił o pomijaniu go i braku zwykłego ludzkiego gestu- podania ręki ...I przypomniał mi się fakt zasłyszany od świadka tej sytuacji jak to wice nie podał ręki burmistrzowi Bera, który na jakimś spotkaniu wójtów witał się po kolei z każdym włodarzem.tu taki święty a zwykłego ludzkiego i chrześcijańskiego gestu nie potrafi uszanować ? I sąd kapturowy w wielki czwartek ? Zaraz męczennikiem zostanie ?
Lubię to! 10
Ave
AveFazi30 marca o 16:01
Aprop donosów to mnie zastanawia kto doniósł Staroście,ze wice agituje wśród pracowników i dyskredytuje starostę? Bo przecież skoro Starosta o tym wiem,to ktoś musiał najpierw słuchać wice a potem przenosić do do Starosty.
Lubię to! 4
Jaworzanin
JaworzaninFazi30 marca o 17:59
Teraz trzeba uważać, bo za niepodanie ręki można stracić pracę :) Fazi ty kpisz, czy o drogę pytasz. Po drugie - podanie ręki to gest chrześcijański? Chcesz uderzyć, to kija zawsze znajdziesz. Bądź tak samo krytyczny do szefa PO z Jawora.
Lubię to! 6
.
.Jaworzanin30 marca o 23:46
Fazi krytykuje bardzo wybiórczo. Jego cięty język dotyka tylko słabych lub przeciwnych EB. Pozostali mogą być lotni jak ZEnulka pod sądem a i tak nie zauważy :)
Lubię to! 7
turysta
turysta30 marca o 13:05
Jak jest wolny etat - to mnie może wybierzcie :-) jestem sumienny w wykonywaniu poleceń zwłaszcza przełożonych,
Lubię to! 2
Paweł
Paweł30 marca o 09:48
A tak na marginesie , kto to jest Baranowski
Lubię to! 8
Observator
ObservatorPaweł30 marca o 12:44
Ten, który zrobił więcej dla powiatu jaworskiego aniżeli Laskowik i jego kabaret wzajemnej adoracji przez wszystkie kadencje.
Lubię to! 10
T.
T.Observator30 marca o 16:28
Do takich kłamstw się posuwać?Brak ci zwykłej normalnej uczciwości nie mówiąc już o tym, że to obydwaj starostowie wspólnie powinni pracować jako członkowie zarządu. Wspólnie jako zarząd i jako Starostwo pracowali, ale chyba komuś wydaje się że było inaczej.
Lubię to! 4
Paweł
Paweł30 marca o 09:46
Nie rozumiem w głosowaniu tajnym , a wymienia pan nazwiska . Widać to takie tajne.
Lubię to! 7
turysta
turystaPaweł30 marca o 13:03
hehehe - racja, tajne przez poufne, tylko u nas takie jaja,
Lubię to! 0
?
?Paweł30 marca o 15:55
Głosowanie tajnie oznacza,ze winy kto głosował nie wiemy jak głosował. Zastanawia mnie tylko skad wiemy,kto głosował na nie. Skad wiadomo,ze to radny Grygorcewicz?
Lubię to! 0
dzwonek
dzwonek?31 marca o 07:09
podpisal sie przypadkiem? moze myslal, ze pisze test
Lubię to! 0
Paweł
Paweł30 marca o 09:42
To że odwołali to odwołali , ale dlaczego tak późno?
Lubię to! 8
filmowiec
filmowiec30 marca o 09:20
taka akcja a nie ma z tego filmu? chętnie zobaczyłbym jak to wyglądało
Lubię to! 0
Obserwator
Obserwatorfilmowiec31 marca o 19:51
Tv Jawor, jest cały przebieg posiedzenia
Lubię to! 0
obserwator
obserwator30 marca o 09:11
Jakoś w tą demonstrację z opuszczeniem sali obrad przez ludzi z PO i SLD nie bardzo wierzę, bo wydaje mi się, że raczej zacierają ręce, że jeden z koalicyjnych przeciwników "odstrzelony".
Lubię to! 3
lwów
lwówobserwator30 marca o 10:14
Ciekawe dlaczego radni z PIS wzięli udział w głosowaniu ? Było 11 radnych na 17 , do ważności głosowania potrzeba było 9 radnych. Gdyby obaj radni, tj. P Witek i Rudziec wyszli zabierając Grygorcewicza, który podobno był przeciw odwołaniu, to hucpa Laskowskiego wzięłaby w łeb. Wiem z dobrze poinformowanych żródeł że radny Sadowski ma zamiar kandydować na urząd burmistrza Bolkowa. Nie wiem czy swoją postawą zyska poparcie w tej gminie, ale wiem że na ogół nikt nie lubi dwulicowców.
Lubię to! 6
beka
beka30 marca o 01:41
Ludzie co wy tu piszecie. Ani Rudziec ani Sasiela nie należą do PiS. Rudziec jako policjant nie może należeć do partii. A Olchowka podajecie niezależny. Przecież do powiatu nie ma jowów i nie mógł startować jako niezależny. Syn nie zna przynależności swojego ojca?
Lubię to! 3
zły
złybeka30 marca o 10:26
Jasne :-)
Lubię to! 1
hop siup i od nowa
hop siup i od nowa29 marca o 23:42
http://jawor24h.pl/emilian-bera-wicestarost-powiatu-jaworskiego,436,a.html
Lubię to! 5
gimbus
gimbushop siup i od nowa3 kwietnia o 20:51
jaki śliczny pulpecik <3 kiedyś to się powodziło, nie to co teraz... chudzinka :(
Lubię to! 0
Reklama
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt29 marca o 23:28
No niestety jest jak widzę nagminne, że odrzucacie niewygodne komentarze a szczegolnie te co poruszają sumienie . Ale nikt przed tym nie ucieknie choćby biegł najszybciej jak potrafi..
Lubię to! 6
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt29 marca o 23:17
Panie Redaktorze , czy komentarz poruszający sumienie nie ukaże się? Bardzo długo czekam.Trafiła się zagwostka?
Lubię to! 5
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt29 marca o 23:09
Czy cenzura wypadła negatywnie?
Lubię to! 5
obserwator 2
obserwator 229 marca o 23:02
Chłopie zajmij się lepiej dzieckiem zamiast pisaniem tych komentarzy.
Lubię to! 1
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt29 marca o 22:57
To ciekawe jakie święta czekają tych, którzy tak się teraz cieszą z odwołania Pana B. Wszak to najważniejsze święta katolickie i nie o taką radość nam chodzi a o RADOŚĆ ze zmartwychwstania Pana Jezusa.
Lubię to! 6
Paweł
PawełWesołych Świąt30 marca o 09:44
Jak był kiepski to go odwołali , co mają z tym wspólnego Święta.
Lubię to! 6
pol
pol29 marca o 22:52
"Wicestarosta jaworski Arkadiusz Baranowski został odwołany z pełniących obowiązków. Więcej informacji podamy wkrótce."

w jakim języku to jest napisane ??

odwołany z pełniących obowiązków ?

czy z pełnionych obowiazków ?
a może przestał w dniu dzisiejszym pełnić obowiązki ..... ?

błagam .....
Lubię to! 1
ddd
ddd29 marca o 22:45
Ciekawe, komentujecie artykuł, którego nie ma ??? raptem dwa zdania.... żadnych argumentów :) dajecie sobą manipulować ...
Lubię to! 0
arkadio
arkadio29 marca o 22:27
no i ptyś się doigrał
Lubię to! 3
Fu
Fu29 marca o 22:21
Barański może dlatego tak obstaje za Baranowskim bo pochodzenie mają bardzo podobne. Obaj reprezentują odmienny tok myślenia
Lubię to! 3
parafianin MBR
parafianin MBR29 marca o 21:46
To tak po katolicku pozbawiać pracy człowieka przed samymi świętami, a potem w kościele występować? Nie można było zaczekać i na początku kwietnia odwołać, tylko robić wrzutkę której nie było w porządku sesji?
Lubię to! 17
Reklama
???
???29 marca o 21:28
Trzeba było z Oszczędnością dalej po Paszowicach biegać zamiast zamiast zapier ....ć w robocie
Lubię to! 8
!
!29 marca o 21:26
Baran się nie może doczekać słodzenia sobie w komentarzach jaki on nie był fantastyczny
Lubię to! 5
Zet
Zet29 marca o 21:10
Dlaczego Panie Moderatorze umieszczanie wyłącznie negatywne komentarze ? Prawdy się obawiacie, że ludzie napiszą co o tym pomyśle i decyzji myślą. Panie Baranowski powinien Pan kandydować na Burmistrza Bolkowa. Jarek powinien odpocząć. Starszy Człowiek.
Lubię to! 14
Jaworzanin
Jaworzanin29 marca o 20:48
A jednak znikają komentarze. Nawet te bez znaczenia!!!!
Lubię to! 8
Jaworzanin
Jaworzanin29 marca o 20:45
Brak komentarza .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lubię to! 7
Jaworzanin
Jaworzanin29 marca o 20:44
Znowu brak komentarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lubię to! 8
Jaworzanin
Jaworzanin29 marca o 20:44
Brak mojego komentarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lubię to! 8
Wyborca
Wyborca29 marca o 20:40
Szkoda, porządny gość, pomógł, doradził...
Lubię to! 13
Arti
Arti29 marca o 20:36
Młody, pracowity, ambitny, skuteczny, patriota itd wiec komunistom i PSL-lowskim oficerom prowadzącym nie pasował to go wycieli a teraz powrócą stare układy, kumoterstwo, nijakość, bylejakość, leśne dziadki i nudy. Bycie dla bycia i kasy wypompowywania.
Lubię to! 17
jaja
jajaArti30 marca o 09:37
Naprawdę? mlody, to on jest ale czy pracowity? - wątpię..
Lubię to! 4
JW
JW29 marca o 20:13
Bardzo dobrze, nareszcie! Mamy w powiecie dość dobrych ludzi do zarządzania, nie potrzeba nam zaciągu z Legnicy.
Lubię to! 13
lwów
lwówJW29 marca o 21:35
Macie dość dobrych fachowców ?
To chyba żart prima-apilisowy.
Lubię to! 9
JW
JWlwów30 marca o 00:20
Mamy z pewnością. Młodych zdolnych nam nie brakuje. I przede wszystkim pracowitych, mniej chorowitych.
Lubię to! 7
lwów
lwówJW30 marca o 09:59
"Mamy z pewnością. Młodych zdolnych nam nie brakuje. I przede wszystkim pracowitych, mniej chorowitych."... Tak jest ! macie dobrych ludzi, a importujecie z zewnątrz a potem narzekacie, jacy to oni kiepscy. Dlaczego tych dobrych miejscowych fachowców nie ma na jaworskich listach wyborczych ? Kto lub co Wam zabrania tych wybitnych fachowców wypromować na lokalnych liderów i wybrać do władz samorządowych ?
Lubię to! 5
zaciągi
zaciągiJW30 marca o 10:28
to się wszyscy zdziwią, jak świdnicki "zaciąg" jeszcze opanuje jaworski powiat
Lubię to! 5
Reklama
Zniesmaczony
Zniesmaczony29 marca o 19:53
Nie umieszczają pozytywnych dla Pana Wicestarosty komentarzy!!!!!!
Lubię to! 9
janóż
janóżZniesmaczony29 marca o 20:51
Nie rzucaj się tak, bo spadniesz. Nic nie znika. Czekaj na zatwierdzenie Bucu!
Lubię to! 1
Zniesmaczony
Zniesmaczony29 marca o 19:45
Znikają komentarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lubię to! 7
Zniesmaczony
Zniesmaczony29 marca o 19:45
Dlaczego znikają komentarze?
Lubię to! 6
Zniesmaczony
Zniesmaczony29 marca o 19:44
Wybory tuż tuż ... Był Pan za dobry Panie Wicestarosto. Tacy tutaj nie są w cenie. Życzę Panu wszelkiej pomyślności !!
Lubię to! 27
Zniesmaczony
Zniesmaczony29 marca o 19:38
Był Pan za dobry Panie Wicestarosto. Tacy tutaj nie są w cenie. Życzę Panu wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia i pomyślności.
Lubię to! 26
Pseudonim Glut
Pseudonim Glut29 marca o 19:24
Pseudonim artystyczny Glut
Lubię to! 2
lwów
lwów29 marca o 18:55
Piękny prezent , w sam raz na Święta Wielkanocne. Takie jajko-niespodzianka. Gratuluję pomysłodawcom, gratuluję wykonawcom tego pomysłu, czekam na następne, równie genialne pomysły. ..imho... Komuś się kompletnie pozajączkowało przed świętami.
Lubię to! 19
Prawda Nas Wyzwoli
Prawda Nas Wyzwoli29 marca o 18:13
Gdzie mój komentarz Wielki Moderatorze ?
Lubię to! 4
jan
jan29 marca o 18:10
tak
Lubię to! 0
janóż
janóż29 marca o 18:05
Cóż. W telewizorni mówili coś, że odwołują rosyjskich "dyplomatów"
Lubię to! 0
Reklama
Dla mnie
Dla mnie29 marca o 17:37
"Cienki bolek" się okazał
Lubię to! 3
Jaworzanin
Jaworzanin29 marca o 17:35
Wracaj do Legnicy!
Lubię to! 4
?
?29 marca o 17:23
O 4 lata za późno
Lubię to! 5
Sami swoi
Sami swoi29 marca o 17:23
A taki był ładny, amerykański. Szkoda!
https://www.youtube.com/watch?v=GJ4X4BU-RU4
Lubię to! 1
ela
ela29 marca o 17:20
w końcu
Lubię to! 5
ja
jaela30 marca o 00:02
przyjdzie i kolej na was
Lubię to! 4
ela
elaja30 marca o 08:47
nie jestem przy korycie i nigdy nie bylam, więc niczego się nie boję :)
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.