Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wędkarz trafił za kratki. Zamiast ryb miał narkotyki

Dzielnicowi z Jawora w trakcie sprawdzeń jednego z akwenów w ramach akcji „Kreci mnie bezpieczeństwo… nad wodą” zatrzymali wędkującego mężczyznę.

Zdjęcie ilustracyjne © KPP Jawor

Powodem dla którego mężczyzna trafił za kratki wcale nie był brak karty wędkarskiej. Jak się okazało, jego nerwowe zachowanie wynikało z posiadania narkotyków, które ukrył w leżącym w pobliżu słoiku na robaki. Policjanci znaleźli tam marihuanę i amfetaminę. Teraz podejrzany będzie musiał odpowiedzieć za swój czyn przed sądem.

Jaworscy dzielnicowi prowadząc działania w ramach akcji „Kreci mnie bezpieczeństwo …nad wodą” systematycznie kontrolują zbiorniki wodne na terenie powiatu.  Mając na uwadze zapobieganie utonięciom funkcjonariusze pojawili się na terenie zalanego wyrobiska kamieniołomów w Wądrożu Wielkim. Tam zauważyli wędkującego, młodego mężczyznę.

Kiedy podeszli do niego zaczął się on nerwowo zachowywać i spoglądać na pobliską skarpę. Policjanci zauważyli tam leżący słoik na robaki. W toku dalszych czynności mundurowi ustalili, że znajdują się w nim ukryte przez mężczyznę narkotyki. Przeprowadzone badanie wykazało, że są to amfetamina i marihuana. W związku z powyższym 33-letni mieszkaniec Legnicy został zatrzymany. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym skąd podejrzany miał środki odurzające.

Teraz 33-latek odpowie za swoje czyny przed sądem. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
_________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
podkom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.