Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ważna zmiana w zasadach segregacji odpadów w Gminie Mściwojów

Od 01 stycznia 2019 r. w Gminie Mściwojów będą obowiązywać zmienione zasady w zakresie selektywnej zbiórki odpadów.

© Gmina Mściwojów

Do Państwa domów dostarczone zostaną pojemniki na odpady zmieszane oraz pojemniki na metale, tworzywa sztuczne oraz opakowania wielomateriałowe (kolor żółty).

Od 01.01.2019 r. dla mieszkańców dostarczane będą również worki koloru niebieskiego, które będą przeznaczone na odpady papieru i tektury.

W miejscach ogólnodostępnych znajdą się pojemniki na odpady szkła, papieru oraz odpady ulegające biodegradacji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.