Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Warsztaty ziołowo-herbaciane w bibliotece

W środę, 22 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze odbędą się warsztaty ziołowo-herbaciane, które poprowadzi Pan Maciej Zawierucha z Zielonego Laboratorium. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:30.

Fot. MBP ©

Zielone Laboratorium jest częścią Zagrody Edukacyjnej, która mieści się w Rzeszówku - niewielkiej, cichej i malowniczej miejscowości położonej w Krainie Wygasłych Wulkanów. Zagroda powstała z marzeń i z zamiłowania do ziół. Kontynuuje ona tradycje sudeckich laborantów i papierników. Za cel postawiła sobie odtworzenie tradycji zielarskich, zachowanie od zapomnienia medycyny ludowej oraz ludowych tradycji. 

Podczas warsztatów wykorzystywane będą przede wszystkim zioła, rośliny z zagrody i okolicznych pól, łąk i lasów. Będzie można podjąć próby mieszania i rozpoznawania tych ziół oraz wziąć udział w degustacji ziołowych herbat.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.