Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Warsztaty z profilaktyki uzależnień i promocji zdrowia w Zespole Szkół w Męcince

25 i 30 października młodzież gimnazjalna oraz uczniowie klas VII uczestniczyli w warsztatach z profilaktyki uzależnień i promocji zdrowia w Zespole Szkół w Męcince.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Warsztaty poprowadził kierownik poradni ,,MONAR” w Legnicy, pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień pan Dariusz Bełdowski.

Kontakty ze środkami psychoaktywnymi w młodym wieku stwarzają olbrzymie zagrożenie w postaci uzależnienia, konsekwencji psychicznych, fizycznych, społecznych oraz prawnych. Chcemy więc zwrócić uwagę naszych uczniów na fakt, jak wiele od nich zależy, jaki ogromny wpływ na ich przyszłość mają nieprzemyślane decyzje i szkodliwe wybory. Drogą do tego celu jest adekwatna edukacja- wyposażanie w rzetelne informacje, kształtowanie postaw asertywnych i umiejętności interpersonalnych.

 Dorota Królikowska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.