Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Warsztaty dla dzieci ze Skały

2 grudnia dzieci i młodzież z sołectwa Skała uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez mieszkańców wsi, Marka Radomskiego i Annę Róg.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Warsztaty odbyły się w świetlicy w Mierczycach i były realizowane ze środków z funduszu sołeckiego oraz dzięki hojności sponsorów. Uczestnikami byli również sami rodzice, którzy włączyli się w przygotowywanie stroików i ozdób świątecznych.

W warsztatach brało udział 16 dzieci, które po ukończeniu swoich prac otrzymały w prezencie bombki choinkowe ufundowane przez minister Elżbietę Witek. W trakcie prac dzieci częstowały się słodkościami, które zakupił radny sołectwa Postolice Andrzej Mazur.

Wszystkie prace wykonane przez dzieci będą ozdobami na świątecznych stołach podczas Świąt Bożego Narodzenia, a kilka z nich zostało przekazane w prezencie m.in. do biura poselskiego dla minister Elżbiety Witek, do Urzędu Gminy dla wójt Elżbiety Jedleckiej oraz na parafię w Mierczycach dla księdza proboszcza Mirosława Wątrucha. ​

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.