Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

W trosce o aktywność sportową

Klasy I A i I C pod opieką wychowawców – Jadwigi Kuczwary i Urszuli Zarzyckiej oraz nauczyciela wychowania fizycznego Iwony Zatyki udały się na lodowisko w Świdnicy.

© materiał prasowy / I LO

Uczestnicy wycieczki z zapałem sunęli po tafli lodu, by doskonalić swoje umiejętności i zintegrować się wzajemnie poza szkolnymi murami. Uczniowie, którzy stawiali pierwsze kroki na lodowisku, mieli okazję wdrożyć się w tajniki łyżwiarstwa i spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Nie zabrakło również kilku niespodziewanych upadków, które sprawiły, że wśród pierwszoklasistów zrobiło się wesoło.

Po zwycięskim podboju świdnickiego lodowiska uczestnicy wycieczki uzupełnili zapasy energii, delektując się pączkami z okazji Tłustego Czwartku. Bogatsi o nowe doświadczenia przyznali, że chętnie przeżyliby podobną przygodę jeszcze raz.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.