Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

VI sesja rady gminy Męcinka

W miniony piątek w Męcince odbyła się VI sesja rady gminy.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Ustalenie planu sieci szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Męcinka, zmiana zasad Lokalnego Programu Wspierania Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Gminy Męcinka (rozszerzenie kręgu osób uprawnionych o klasy I - III i VII - VIII), zmiany w budżecie Gminy Męcinka (wprowadzenie 3 mln. zł dotacji na odbudowę dróg gminnych, dotacji dla GOPS, dotacji na archiwizację dokumentów wyborczych oraz kwotę zwrotu podatku VAT z Urzędu Skarbowego za 2018r.) to tylko niektóre sprawy, nad którymi obradowali Radni Gminy Męcinka podczas sesji 29 marca 2019 r.

Podczas obrad wójt i radni podziękowali również byłym sołtysom i członkom rad sołeckich kadencji 2015 - 2019, którzy pracowali na rzecz rozwijania swoich „małych ojczyzn”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.