Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

UWAGA! Zamknięcie drogi powiatowej nr 2826D relacji Mysłów ETAP II

Rozpoczęły się prace związane z przebudową drogi powiatowej 2826D przebiegającej przez Mysłów. Z tego powodu od 27 czerwca (od godz. 10:00) do 10 lipca (do godz. 21:00) droga będzie zamknięta na odcinku od km 1+835 do km 3+300.

Fot. powiat-jawor.org.pl © powiat-jawor.org.pl

Powodem jest wykonywanie głębokich wykopów w trakcie robót budowlanych przy zadaniu. Starostwo Powiatowe, w imieniu wykonawcy - Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A., wszystkich mieszkańców Mysłowa prosi o cierpliwość i wyrozumiałość. Sugerowana trasa objazdu z wykorzystaniem drogi krajowej DK3 znajduje się na załączniku graficznym.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.