Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Uwaga! Olimpia z Sokołem w Jaworze

Na wniosek rywalek - klubu UKS Sokół 43 Katowice zmieniono gospodarza meczu najbliższej kolejki II ligi, w którym Olimpijki wystąpić miały w Katowicach.

Fot. Paweł Sasiela ©

To oznacza, że już w najbliższy weekend znów podziwiać będziemy podopieczne Lesława Chrzanowskiego w sali Gimnazjum nr 2 przy Placu Bankowym.

Sokół, podobnie jak Olimpijki, rozegrał dotychczas pięć spotkań. Katowiczankom wiedzie się jednak w bieżącym sezonie zdecydowanie słabiej niż ekipie znad Nysy Szalonej. Zespół z Górnego Śląska zamyka bowiem tabelę drugiej ligi. W dotychczasowych spotkaniach Sokół ugrał zaledwie jeden punkt, wygrywając łącznie pięć setów.

Na inaugurację ligi katowiczanki przegrały w Łasku 2:3, a w następnej kolejce pauzowały. Po tej przerwie ekipa z górniczego miasta nie zdołała już zapunktować, przegrywając u siebie 1:3 z Zorzą Wodzisław Śląski, na wyjeździe z MKS-em Świdnica 1:3, w Łaziskach Górnych 1:3 i ostatnio 3:0 w Opolu. W meczu z liderem Sokół zdobył łącznie zaledwie 33 małe punkty.

To wszystko sprawia, że zdecydowanymi faworytkami sobotniego starcia będzie drużyna z miasta św. Marcina. Olimpijki z 10 punktami na koncie zajmują trzecią pozycję w tabeli i pozostają niepokonane na własnym parkiecie. Bilans setów jaworzanek wynosi 12:8 i w sobotę ekipa trenera Chrzanowskiego z pewnością będzie chciała go poprawić.

Początek spotkania w sobotę, 5 listopada, o godz. 18:00.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.