Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

UWAGA! Na terenie naszego powiatu będzie ślisko

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

OSTRZEŻENIE nr 2
Zjawisko/Stopień zagrożenia: Oblodzenie/1
Obszar: województwo dolnośląskie - powiat jaworski
Ważność: od godz. 16:00 dnia 02.01.2019 do godz. 24:00 dnia 03.01.2019
Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, temperatura minimalna gruntu od -6°C do -3°C. Przewiduje się, że ujemna temperatura powietrza przez całą dobę utrzyma się do 4.01.2019 (piątek).
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%
Dyżurny synoptyk: Janusz Zieliński
Godzina i data wydania: godz. 10:31 dnia 02.01.2019
 
Pieszych i kierowców prosimy o zachowanie ostrożności!
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.