Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Umowa na budowę wodociągu w Stanisławowie podpisana

Dzisiaj nastąpiło podpisanie umowy dotyczącej robót budowlanych w zakresie wykonania sieci wodociągowej z przyłączami do budynków w miejscowości Stanisławów.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Gmina Męcinka umowę zawarła z firmą Inkobud, reprezentowaną przez Artura Kowalczyka. W ramach podpisanej umowy powstanie ok. 4 km sieci wodociągowej. Łączna kwota całej inwestycji wynosi 1,1 miliona złotych. Zgodnie z zapisem w umowie, zadanie zostanie zrealizowane do końca maja br.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

zbuntowany
zbuntowany6 lutego o 11:55
Termin zakończenia inwestycji  to koniec maja? Gratuluję optymizmu. Obym się mylił. No, ale dzieci nie podpisują umów........
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.