Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ulica Narutowicza już uszkodzona

Ledwie kilka miesięcy wytrzymała dopiero co wyremontowana nawierzchnia ulicy Gabriela Narutowicza w Jaworze - napisał do nas Czytelnik.

© jawor24h.pl

- Ledwie kilka miesięcy wytrzymała dopiero co wyremontowana nawierzchnia ulicy Gabriela Narutowicza w Jaworze, wchodząca w skład drogi krajowej nr 3. Tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Kuzienniczą pojawiła się dużych rozmiarów wyrwa, a część asfaltu znalazła się na chodniku. Jakość wykonania modernizowanej nawierzchni pozostawiam ocenie kierowców i specjalistów z GDDKiA. Ale na pierwszy rzut oka widać, że coś jest nie tak. Moim zdaniem na tę drogę nie powinno dopuszczać się samochodów o zbyt wysokim tonażu, bo one w połączeniu z wysoką temperaturą i jakością wykonania doprowadzają właśnie do takich efektów. Jak tak dalej pójdzie, to w niedługim czasie na ulicy może dziać się podobnie jak przed modernizacją - napisał do nas Czytelnik.

Od redakcji:

Zdjęcia obrazują stan na wczoraj. Dzisiaj w tym miejscu usunięto już część asfaltu z chodnika i przeprowadzono pierwsze prace "kosmetyczne". 

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

solo
solo30 czerwca 2018 o 18:02
Nigdy wykładzina asfaltowa nie trzyma się kostki brukowej - za komuny kładziono dywaniki na kocich łbach i oto efekty - nawet w miastach wojewódzkich
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
solo
solo21 czerwca 2018 o 18:50
To jest temat do rozwiązania ( swojego niedopatrzenia )przez inspektora nadzoru z otoczenia Burmistrza miasta. To on odbiera roboty od Wykonawcy, śledzi sposób wykonywania i zabezpieczenia w miejscach narażonych na szybsze zużycie. Wiem , że fachowców gmina nie posiada, więc zatrudnia się dla obrony własnych interesów odpowiedniego inspektora nadzoru.
Przykładem jest brak kratek ściekowych na Limanowskiego w kierunku Osiedla. Jaki Pan - taki kram.
8 Lubię to: 8
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
bolo
bolosolo25 czerwca 2018 o 11:34
No ale burmistrz załatwił drogę i sam ją budował i plany stworzył, pokazywał jak mają budować budowlańcy, wytykał błędy inżynierom, aż w końcu sam zabrał się za budowę. No przynajmniej tak było na zdjęciach. A one chyba nie kłamią co nie?
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
GDDK
GDDK21 czerwca 2018 o 10:30
Pojawiły się głosy, że trzeba wyremontować, to się na szybko robiło i takie są efekty. Ale sa wybory to się szybko naprawi.
7 Lubię to: 7
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.